Як побудувати гараж на своїй ділянці.

Побудувати гараж на дачній ділянці або біля власного будинку досить просто, проте деякий навик і знання в галузі будівництва зовсім не завадять, так само як і допомогу міцних і сильних друзів.
Інструкція
1
Якщо в ваших планах будівництво гараж а окремого від вашого будинку, то спочатку необхідно звести фундамент. При цьому треба враховувати, що для піщаних поверхонь використовують глибину залягання, не менше 50 см, а для глиняних - 70 см. Для гараж а найбільш застосуємо стрічковий варіант фундаменту.
2
Стіни виготовте з розрахунком толщени цегли, з подальшою штукатуркою зсередини і зовні, потім нанесіть шпаклівку і останній шар покриття. Використовувати можна фасадну фарбу або ж керамічну плитку. Можливий також інший варіант. Найкраще щоб поверхня була легко промиваема. З метою збереження типажу заміської споруди зовнішня частина забарвлюється в один колір з іншими будовами.
3
Вживаний фундамент гараж а, вбудованого або окремого, повинен бути ідентичним з фундаментом будинку, так як він є його частиною. Для оздоблення використовують такі ж матеріали, що і при будівлі будинку. Приміщення має бути добре опалювальним.
4
Пол гараж а заливайте поле того як фундамент буде готовий. Для того щоб зробити бетонну площадку, необхідно засипати і утрамбувати проміжок між стінами фундаменту: 10 сантиметрів піску з невеликим ухилом в 2-3 градуси в сторону воріт, щоб забезпечити надійний злив води.
5
Далі на утрамбований пісок накладайте руберойд, після чого наносите бетон товщиною в 12 см. Якщо підлога з бетону наноситься на поверхню, приготовлену до бетонної підстави, то товщина в 7 см буде достатньою. Для кращої надійності підлоги потрібно помістити в нього дорожню сітку з арматур.
6
Для того щоб виготовити підлогу з цементу, потрібно змішати фунт з щебенем і після ретельної утрамбовки залити на два рази. Перша заливка повинна бути в товщину 4-5 см. Після необхідно почекати 4 дні і по закінченню терміну залити вдруге, бетоном більш рідкого складу і товщиною в 2-3 см. Після того як ця робота пророблена, потрібно зволожувати цементне покриття близько тижня, щоб забезпечити кращу прихватку.
7
Забарвлення підлоги бетону можна справити спеціальною фарбою для нього. Також можливе застосувати плити з бетону і керамічну плитку. Матеріал, що використовується при цьому, не повинен бути пальним. Укладку оздоблювального матеріалу потрібно виробляти на вичищеному підставі.
8
Виконання двосхилим даху гараж а проводите по кроквах, які спираються на неї. Плоску же дах збирайте з панелей, які також спираються на стіни. Дах вашого гараж а - це продовження даху будинку, яке потрібно ізолювати від звуку і провести утеплення, щоб звук від працюючого двигуна автомобіля не турбував людей, що знаходяться в будинку.