Як оформити стінгазету в дитячому саду. стінгазети з оформлення куточка природи в дитячому саду 2 мл.гр.

Стінгазети оформляють не тільки в школі, але і в дитячому саду . Вони можуть бути тематичними, тобто присвячені якогось свята. Стінгазети готують і до випускного з дошкільного закладу. Їх випуск можна приурочити до дня народження дітей (одного місяця). Матеріали стінгазет повинні бути цікаві і дітям, і їхнім батькам.
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте, якою подією буде присвячений випуск стінгазети. Розподіліть місця для ілюстрацій, малюнків, фотографій і т.д. Постарайтеся максимально задіяти в роботі кожної дитини. Вони можуть підготувати малюнки на певну тему або аплікації.
2
В центрі необхідно помістити якусь основну композицію. Наприклад, намалювати корабель. Передбачається, що на ньому в плавання в країну дитинства відправляється команда - діти з вашої групи.
3
Попросіть хлопців вирізати з фотографій їх зображення. Можна також їм самим намалювати себе і теж вирізати. Наклейте зображення на кормі корабля. В центрі в кашкеті капітана, звичайно, повинна бути вихователька.
4
Попросіть хлопців написати під своїми фотографіями побажання для мандрівників.
5
Подорожуючи на кораблі, діти зможуть побувати на різних станціях. Назви для них попросіть придумати дітей. Інформаційна складова стінгазети міститиметься якраз на цих станціях.
6
Надрукуйте на комп'ютері самі або залучіть до цієї роботи батьків інформаційний матеріал. Це краще зробити на папері різних кольорів, щоб привернути увагу до тексту.
7
В них може міститися, наприклад, інформація про користь здорового способу життя або відомості про права та обов'язки дітей. Можна розмістити розвиваючі завдання для дітей або корисні відомості для батьків.
8
Якщо ви хочете привітати іменинників, намалюйте на станціях будиночки цих хлопців, до яких ви відправляєтеся в гості. Напишіть для них поздоровлення.
9
Намагайтеся, щоб стінгазета була оформлена яскраво і естетично. Нехай хлопці намалюють квіточки, різних тварин або казкових героїв. Виріжте їх і приклейте на стінгазету. Розкажіть дітям, що подорожуючи по казковій країні дитинства, вони побувають в гостя у тих, кого зобразять.
10
Фантазуйте і творіть разом з дітьми. Це буде сприяти розвитку у них почуття прекрасного, віри в казку.