Як встановити звуковий пристрій в комп'ютер. Як встановити драйвер звукового пристрою.

Коли необхідно замінити одну з деталей системного блоку багато хто звертається до фахівців. Але не кожен знає про те, що можна досить швидко самостійно поміняти деякі пристрої.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка, Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Давайте для початку навчимося вибирати необхідну звукову карту. Всі види цих пристроїв підключаються до материнської плати. Але існує кілька типів роз'ємів, з якими вони працюють. Це можуть бути слоти PCI або PCI Express. Відрізнити їх досить легко навіть візуально. Зазвичай материнська плата містить декілька слотів PCI, до яких підключаються звукові карти, ТВ-тюнери, мережеві адаптери та інше обладнання.
2
Слот PCI Express значно коротше. Це єдиний маленьких роз'єм на материнській платі. Зазвичай звукові адаптери міняють на аналогічні типи. Але бувають ситуації, коли спочатку була встановлена вбудована в материнську плату звукова карта. В такому випадку придбайте будь-який звуковий адаптер, підходящий до слотів на материнській платі.
3
Вимкніть комп'ютер . Зніміть ліву кришку системного блоку. Підключіть звукову карту до обраному вами слоту. Якщо це буде потрібно, то зніміть металеву пластину з задньої стінки блоку.
4
Увімкніть комп'ютер . Відкрийте диспетчер пристроїв. Ваш звуковий адаптер буде відзначений знаком оклику. Це означає, що для нього не встановлено відповідний драйвер. Якщо в комплекті із звуковою картою мається диск, то встановіть програмне забезпечення з нього.
5
Якщо такого диска немає, то скачайте одну з програм-помічників для установки потрібного драйвера. Розглянемо для прикладу утиліту Driver Pack Solution. Запустіть програму і дочекайтеся завершення процесу сканування вашого обладнання. Найімовірніше, буде знайдено декілька застарілих драйверів.
6
Активуйте пункт «Режим експерта». Виберіть пристрій (або пристрою) для якого потрібно оновити або встановити драйвери. Натисніть кнопку «Встановити». Перезавантажте комп'ютер . Відкрийте диспетчер пристроїв і переконайтеся, що драйвер встановлений правильно. Перевірте наявність звуку.