Як зробити текстуру.

Текстура застосовуються в самих різних областях дизайну та роботи з графікою - при створенні фонів і різних об'єктів в Photoshop, і звичайно при роботі з тривимірними об'єктами в 3DMax. Якщо ви працюєте з такими програмами, і особливо в 3D, навик створення реалістичних фотографічних текстур буде вам дуже корисний. У цій статті ви навчитеся створювати рівні текстури з фотографій в Фотошопі.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Підберіть фотографію, з якої ви будете витягувати текстуру, наприклад, фото, на якому присутній явний фактурний об'єкт (приклад - дерево або камінь).
2
Скадріруйте обраний шматочок фотографії за допомогою інструменту «Crop». Фрагмент повинен бути квадратним для подальшого зручності роботи з текстурою. Виділіть фрагмент (Select> All), а потім зайдіть в меню «Edit» і виберіть пункт «Define Pattern», щоб ваш фрагмент визначився як структуру Фотошопа.
3
Для перевірки працездатності текстури відкрийте новий порожній файл і залийте його створеної текстурою (меню Edit, команда Fill). Ви побачите, що текстура заповнила порожню область не рівно, а з помітними граніцамі.Еті кордону потрібно заглядати, і для цього відкрийте розділ «Filter» і виберіть «Offset». Регулюючи покажчики, зробіть так, щоб всі межі і стики опинилися в центрі рісунка.Воспользуйтесь інструментом «Clone Stamp» і заретушує кордону, вибираючи вихідні області для клонування з допомогою клавіші «Alt». Якщо в текстурі присутні різкі контрастні плями і елементи, їх також заретушує, інакше вони повторюватимуться в текстурі. Крім того, недоліки можна коригувати, використовуючи різні настройки освітлення, яскравості і насиченості зображення.
4
Після того, як ретуш стиків і недоліків фактури буде закінчена, збережіть зміни і збережіть заново текстуру в потрібному форматі. Тепер її можна використовувати в програмах для роботи з 3D-форматом.