Як навчитися макіяжу очей.

Багато чоловіків зізналися в тому, що найбільше в жінці їх приваблюють її очі . Тому всі жінки і дівчата витрачають стільки часу на макіяж, намагаються зробити очі більш виразними, підкреслити їхню красу. За допомогою правильного зробленого макіяжу можна приховати недоліки, підкреслити свої достоїнства і вразити в саме серце свого обранця.
Інструкція
1
Тіні, які ідеально підходять саме під ваш колір і форму очей, зроблять ваші очі набагато виразніше. Головні вимоги при макіяжі очей: Відтінки тіней повинні відповідати кольору ваших очей і підходити до обраної вами одягу (не залежно від того в чому ви, в джинсах або шикарному вечірньому платті).
2
Використання блискіток, перламутрових або блискучих тіней краще відкласти для нічного клубу або сцени.
3
Перламутрові і матові тіні підкреслюють в'ялість шкіри століття. Для в'ялих повік краще використовувати тіні з легким шовковим блиском або з невеликою кількістю перламутру.
4
Спочатку треба наносити світлі, а потім темні відтінки тіней.
5
Наносяться тіні аплікатором, а потім розтушовують за допомогою пензлика.
6
Щоб зробити макіяж очей більш стійким треба використовувати базу для тіней і злегка мокрий аплікатор.
7
Є два способи, щоб підкреслити або при необхідності скорегувати природний розріз очей: затінення і освітлення. Для освітлення використовуйте базові тіні, такі як вершкові, білі, світло бежеві, кремові, відтінку шампанського, перламутрові, ніжно-бузкові, світло-сірі, зелені, пастельно-рожеві та інші світлі відтінки. А для затемнення використовуйте темні відтінки тіней: темно-коричневі, чорні, сіро-коричневі, темно-зелені, синьо-чорні та інші. При нанесенні тіней пам'ятайте, що світлі відтінки візуально наближають і збільшують, а темні відтінки зменшують.
8
Правильне нанесення тіней: Вирівняйте повіку за допомогою грунтовки і злегка припудріть його.
9
Нанесіть базовий тон на все віко, почніть з внутрішнього куточка очі і рухайтеся у напрямку до зовнішнього століттю.
10
На зовнішній куточок очі нанесіть темний відтінок тіней, тепер акуратно розтушовуйте так, щоб плавно переходив в базовий тон.
11
Нанесіть додаткові тони і розтушуйте.
12
Акуратно зафіксуйте макіяж очей розсипний прозорою пудрою.
13
Подкрасьте вії тушшю.