Як знайти факторіал.

Факторіалом натурального числа N (позначається N!) Називається добуток всіх натуральних чисел, що не перевищують N. Знайти факторіал числа для невеликих значень N порівняно просто. Однак зі зростанням N складність розрахунків (на основі визначення) значно зростає. Тому знайти факторіал великого числа без обчислювальної техніки практично неможливо.
Вам знадобиться
  • калькулятор, комп'ютер.
Інструкція
1
Для того щоб порахувати факторіал числа, візьміть інженерний калькулятор. Наберіть на клавіатурі калькулятора вихідне число і натисніть кнопку обчислення факторіала. Залежно від конструкції калькулятора, напис на цій кнопці може виглядати по-різному. Наприклад, «х!», «N!» Або «n!». Однак у кожному разі, в позначенні факторіала повинен бути присутнім знак оклику ("!").
2
Так як значення факторіала числа дуже швидко збільшується в міру зростання аргументу, то починаючи з 15-ти, значення факторіала займає більше 12-ти знаків і перестає вміщатися на індикаторах звичайних калькуляторів. Як тільки результат обчислень перевищить розрядність калькулятора, більшість з них переходить в «експонентний» режим відображення чисел. Так, наприклад, факторіал 100 буде представлений у вигляді: 9,3326215443944152681699238856267e + 157 (або аналогічному). Щоб отримати результат у більш звичній формі, припишіть до числа, розташованому до символу «е» («Е»), стільки нулів, скільки вказано після букви «е».
3
Щоб знайти факторіал числа за допомогою комп'ютера, запустіть програму «калькулятор». Для цього достатньо натиснути на кнопки «Пуск», «Виконати», набрати «calc» і натиснути «Ок». Перевірте в якому режимі завантажилася програма «Калькулятор». Якщо вікно програми нагадує звичайний «бухгалтерський» калькулятор, то встановіть режим «інженерних» розрахунків. Для цього клацніть мишкою на пункті меню «Вид», а потім виберіть у випадаючому списку рядок «Інженерний». Далі виконайте ті ж кроки, які вказані в попередньому пункті інструкції. Тобто введіть саме число і натисніть кнопку, позначену як «n!».
4
Якщо вам доводиться регулярно обчислювати факторіали, а інженерного калькулятора або комп'ютера поблизу не виявляється, то просто роздрукуйте представлену нижче таблицю. Використовуючи її, ви зможете без праці і використання обчислювальної техніки знайти факторіал будь-якого числа - від 0 до 50-ти.
Корисна порада
Запам'ятайте, що факторіал нуля дорівнює 1 (Не нулю!), Тобто 0! = 1.