Як синхронізувати ноутбук і комп'ютер. Як синхронізувати два комп'ютера через мережевий кабель.

Створити та налаштувати локальну мережу, утворену двома пристроями, не складає ніяких труднощів. Коли мова йде про ноутбуці і комп'ютері, це можна зробити декількома різними способами.
Інструкція
1
Для початку давайте розглянемо найпростіший варіант - створення провідного з'єднання комп'ютера і ноутбука. В даному випадку вам знадобиться мережевий кабель потрібної довжини.
2
З'єднайте мережеві адаптери ноутбука і комп'ютера між собою. На обох пристроях з'явиться нова локальна мережа. Але, як правило, комп'ютер і ноутбук об'єднують з якоюсь певною метою. Найчастіше це роблять для швидкого обміну даними або для створення загального доступу до інтернету. В такому випадку необхідно налаштувати локальну мережу.
3
Розглянемо ситуацію, коли комп'ютер підключений до інтернету, і потрібно забезпечити доступ до нього з ноутбука. Відкрийте властивості підключення до інтернету. Виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте комп'ютерам створеної вами локальної мережі використовувати це підключення.
4
Відкрийте настройки мережевого адаптера, який з'єднаний з ноутбуком. Задайте для нього постійний (статичний) IP-адресу, значення якого буде 192.168.0.1.
5
Відкрийте таке ж меню на ноутбуці . Задайте IP-адресу, який буде збігатися першими трьома сегментами з IP комп'ютера, наприклад 192.168.0.5. Тепер введіть IP-адресу першого комп'ютера в третє і четверте поля цього меню. Вони називаються «Основний шлюз» і «DNS-сервер».
6
Якщо ви не бажаєте використовувати кабель для синхронізації ноутбука з комп'ютером, то придбайте Wi-Fi адаптер. Підключіть це обладнання до комп'ютера і встановіть для нього драйвери.
7
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до меню «Управління бездротовими мережами». Виберіть пункт «Додати». В наступному вікні вкажіть «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Задайте ім'я мережі, тип безпеки і пароль для неї. В наступному меню дозвольте загальний доступ для цієї мережі.
8
Активуйте пошук бездротових мереж на ноутбуці . Підключіться до створеної вами точці доступу. Якщо доступ в інтернет відсутній, то вимкніть фаєрволл на комп'ютері.
У разі наявності у користувача інформації, яку йому необхідно переносити з одного комп'ютера на інший, у нього може виникнути необхідність перенесення використовуваних даних без додаткових пристроїв, таких як флеш-карта або диск. Для вирішення таких завдань існує процес синхронізації даних.
Синхронізація файлів - це процес, в результаті якого дві або більше папок містять однакові файли. При додаванні, видаленні або зміні якого-небудь файлу в одній папці, при синхронізації він буде доданий, видалений або змінений у всіх інших папках.Другімі словами, механізм синхронізації файлів розрахований на роботу з даними з різних робочих місць синхронно, без використання змінних носіїв - флеш-карт або дисків. Фактичним результатом синхронізації файлів є синхронізація однієї і тієї ж версії файлу з найбільш свіжої датою його створення або зміни в усіх синхронізуються папках.

Як синхронізувати файли і папки?

Суть синхронізації файлів зводиться до реєстрації на одному з так званих хмарних сервісів, що дозволяють синхронізувати файли, і наступним переміщенням даних користувача на сервер такого сервіса.В даний час спостерігається бурхливий розвиток хмарних сервісів, які в боротьбі за користувачів надають різноманітні додаткові послуги. В середньому сервіси пропонують до 10 ГБ безкоштовного хмарного простору для синхронізації файлів. Даного об'єму цілком достатньо для зберігання найбільш важливої інформаціі.Самимі популярними сервісами зберігання даних є Dropbox, SkyDrive, Яндекс Диск, SugarSync, Хмара Mail.ru і Диск Google.Для того, щоб синхронізувати всі пристрої, необхідно встановити на кожне їхнє них спеціальну програму, яку можна скачати на одному з сервісів. Дана програма створить папку користувача, в якій зберігатимуться всі документи. Вони будуть накачуватися в спеціальне сховище в інтернеті, з якого будуть доступні користувачеві в будь-якій точці міра.С допомогою синхронізації можна забезпечити ідентичність файлів на різних пристроях, які підключені до одного й того ж хмарному сервісу. Наприклад, при змінах інформації в одному з файлів на сервері, цей файл автоматично оновиться на всіх комп'ютерах, підключених до сервісу синхронізації.

Вигоди синхронізації даних

Головна вигода синхронізації - захист даних. Навіть при поломці комп'ютера або втраті флеш-карти, документи будуть знаходиться в схоронності на сервері. Також синхронізація відкриває нові можливості для легкого обміну файлами між користувачами. Для цього необхідно відправити посилання на необхідний документ, після чого по ній він буде доступний іншому користувачеві. Ще однією ключовою вигодою синхронізації даних є можливість роботи з однією і тією ж інформацією на різних пристроях, не турбуючись про її постійному перенесенні.