Як перевезти речі з міста в місто. перевезти особисті речі з міста вгород.

При між Городному переїзді більшу чи меншу частину організації перевезення в тій чи іншій мірі довіряють професіоналам. Можна з цією проблемою впоратися і самостійно, в залежності від того, як скоро, скільки і яких і речей необхідно перевезти в інше місто.
Вам знадобиться
  • - пакувальний матеріал;
  • - маркери;
  • - скотч, мотузки;
  • - картонні коробки;
  • - герметичні поліетиленові пакети;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Позбавтеся від всіх непотрібних і обридлих речей. Визначившись з об'ємом вантажу, прийміть рішення про підключення до переїзду професіоналів, а саме мувінгової компанії. Якщо вирішено переїжджати власними силами, попередньо замовте контейнер, в тому випадку коли планується перевезення меблів.
2
Запасіться достатньою кількістю картонних коробок. Відразу сортуйте речі за призначенням або належності до певної кімнаті, складайте їх у коробки і маркіруйте. Коробки ретельно упакуйте, з особливою увагою поставтеся до крихким і важким речам. Речі першої необхідності складіть окремо від усього іншого. Зробіть ці коробки найбільш помітними.
3
Перевозьте одяг в спеціальних пластикових герметичних пакетах або кофрах, туфлі - в коробках. Від цього залежатиме збереження зовнішнього вигляду одягу і взуття. Для перевезення трикотажу, пастельного білизни, рушників зручно використовувати вакуумні пакети, що зменшують обсяг.
4
Розберіть і упакуйте меблі. Все кріплення складіть в окрему ємність, також промаркований її. Скла, м'яку і Марк оббивку упакуйте особливо ретельно. Якщо меблі не розбирається, то зробіть так, щоб всі ящики, шафи і дверці були закріплені і обов'язково зніміть виступаючі деталі.
5
Упаковуйте побутову техніку та електроніку у відповідність до рекомендацій виробника. Маркіруйте верх, низ, а також лицьову частину виробу. Також бажано дотримуватися параметри штабелирования при вантаженні.
Зверніть увагу
Коробки з книгами і посудом будуть досить важкими, тому не слід їх робити дуже об'ємними, а крім того, бажано надписати, що це важкий тягар.
Корисна порада
Паралельно з маркуванням можна нумерувати коробки, заносячи вміст кожної з них в окремий список; Найбільш швидко міжміський переїзд здійснюється в рамках автоперевезень.