Як прибрати розділ диска. Як прибрати диски з мого комп'ютера.

Зазвичай жорсткі диски розбивають на декілька розділів. Але іноді потрібно видалити один з розділів для збільшення обсягу другого. Для цього існує кілька різних методів.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Видалити один з розділів дуже легко. Це можна зробити навіть штатними засобами будь-якої операційної системи сімейства Windows. Відкрийте меню «Виконати», введіть в нього рядок diskmgmt.msc і натисніть клавішу Enter. Перед вами відкриється меню управління дисками . Клікніть правою кнопкою по розділу жорсткого диска, який вам більше не потрібен і виберіть пункт "Видалити".
2
Спосіб дуже простий і швидкий, але він має один суттєвий недолік: віддалений вами розділ просто зникне. Тобто якась частина жорсткого диска не використовуватиметься. Це підходить далеко не кожному. Звичайно потрібно об'єднати розділи або перерозподілити місце між ними.
3
В таких випадках використовують спеціальні програми. Як приклад розглянемо Partition Manager. Скачайте версію програми, яка підходить до вашої операційної системи. Перезавантажте комп'ютер для завершення установки програми.
4
Запустіть Partition Manager. Виділіть потрібний розділ, клікніть по ньому правою кнопкою і натисніть «Видалити розділ». Дана операція призведе до того, що ви отримаєте вільне незайняте простір. Її рекомендують реалізовувати для скорочення часу об'єднання розділів.
5
Можна опустити цей крок, відформатувати непотрібний розділ і відкрити вкладку «Майстра». Перейдіть в меню «Додаткові параметри» і виберіть пункт «Об'єднання розділів». Вкажіть два розділу, які ви хочете з'єднати в один. Натисніть кнопку «Далі».
6
Якщо один з розділів, що беруть участь в об'єднанні, є системним (на ньому встановлена операційна система), то комп'ютер перезавантажиться, а програма продовжить свою роботу в режимі MS-DOS.
7
Щоб процес об'єднання протікав швидше, обидва розділи рекомендують форматувати. Це необов'язкова умова, але воно дозволяє скоротити час даної операції з декількох годин до пари хвилин.
Видалити зайві розділи можна кількома способами. При цьому можна об'єднати їх в один великий розділ або зробити їх неактивними, щоб отримувати доступ до них тільки в разі крайньої необхідності.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic, диск Windows 7.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант зміни кількості розділів безпосередньо перед установкою операційної системи. Даний метод працює тільки у випадку з ОС Windows Seven.
2
Вставте диск, що містить файли операційної системи Windows 7, в привід. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку F8. Коли на екрані з'явиться вікно вибору пристроїв, вкажіть ваш DVD-привід. Дочекайтеся запуску програми установки ОС.
3
У наступних двох вікнах виберіть потрібні параметри. Бажано встановити російську мову в якості основного. На екрані з'явиться вікно, що містить список розділів жорсткого диска. Натисніть кнопку «Налаштування диска», розташовану в правому нижньому кутку.
4
Клацніть по непотрібному розділу і натисніть кнопку «Видалити». Аналогічним способом позбудьтеся від інших розділів, які вам не потрібні.
5
Якщо ви плануєте не використовувати область, утворену в результаті видалення розділів, то виберіть локальний диск, на який буде встановлена ОС, і натисніть "Далі".
6
Якщо вам потрібно додати один великий розділ, то натисніть кнопку «Створити». Виберіть файлову систему майбутнього локального диска і задайте його розмір. Продовжіть установку системи.
7
Для того щоб видалити непотрібні розділи без переустановлення операційної системи, вам потрібна програма Partition Magic. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
8
Запустіть програму. Виберіть пункт «Швидке об'єднання розділів». Вкажіть розділи , які будуть брати участь в процесі злиття. Якщо вам не потрібна інформація, що зберігається на них, отформатируйте їх. Це істотно підвищить час, який буде витрачено на об'єднання.
9
Натисніть кнопку «Застосувати», що знаходиться на верхній панелі інструментів програми. Через деякий час з'явиться вікно з двома варіантами подальших дій. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз». Програма продовжить роботу в DOS-режимі.