Як зафарбувати коріння. профарбувати коріння волосся.

Практично всі дівчата і жінки люблять час від часу міняти колір волосся, вважаючи свій природний колір невідповідним, негарним, невиразним. Так, шатенка перетворюється в блондинку, руденька - в пекучу брюнетку, а посивілий - в рудоволосу бестію. І все б добре, але непрофарбовані або відросло коріння волосся виглядають неохайно, до того ж видають ненатуральну блондинку або сиву леді з потрохами. Тим часом, профарбувати (або підфарбувати) корінці волосся при фарбуванні в домашніх умовах не так і важко, треба просто дуже постаратися.
Вам знадобиться
 • - фарба;
 • - рукавички;
 • -расческа з "хвостиком";
 • - частий гребінець або гребінець з частими зубами;
 • - щітка для нанесення і розподілу фарби;
 • - вазелін або масло.
Інструкція
1
Проведіть прямий проділ по всій голові (краще гребінцем з «хвостиком») - від середини чола до потилиці і далі аж до улоговинки на шиї. Щіткою нанесіть підготовлену фарбу на волосся по обидва боки проділу. Якщо фарба, якою ви користуєтеся, упакована в тюбик, то видавіть на проділ необхідну кількість фарби, а далі розподіліть її за допомогою щітки, кисті або губки також по обидва боки проділу.
2
Тепер зробіть проділ від правого вуха до верхівки голови, і частину волосся, обмежену проділами від вуха до верхівки і потиличних проділом, закріпіть шпилькою або затискачем, і приступайте до фарбування коренів передньої правої частини голови.
3
Зробіть проділ правіше основного (центрального) проділу (паралельно йому), рясно нанесіть фарбу і розподіліть її по корінцях в ту і іншу сторони.
4
Так, проділ за проділом, ви повинні рухатися від центрального проділу на середині голови в напрямку правого вуха. При цьому проділ (спочатку від чола, потім від скроні і, нарешті, від вуха) повинен доходити і фарбує до ділянки волосся, який у вас закріплений затискачем.
5
Тепер перебирайтеся на ліву сторону від центрального проділу. Повторюйте всі дії, які ви проводили на правій стороні. Все зробили так само. У підсумку до цього моменту у вас повинні бути прокрашени коріння передньої половини волосяного покриву голови. Переходьте до потиличної частини.
6
Потилицю у вас поділений на дві частини, волосся закріплені затискачами. Приберіть правий затискач. На дотик (ну, а як інакше?) Проводите «хвостиком» гребінця вертикальний проділ паралельно центральному і, завдаючи щіткою фарбу, профарбовують коріння . Рухайтеся від центрального проділу до вуха.
7
Тепер те ж саме виконайте з лівою частиною волосся на потилиці, т.е приберіть зажим, проведіть гребінцем проділ паралельно центральному, нанесіть фарбу і розподіліть її щіткою. Після закінчення цієї дії всі корінці волосся у вас повинні бути ретельно фарбують, якщо ви робили рядочки близько один до іншого.
8
Для досягнення повного ефекту відкладіть щітку в бік і, не знімаючи рукавичок, злегка помасажуйте голову круговими рухами пальців. Таким чином, ви забезпечите додатковий розподіл фарби по корінцях. Завершити процедуру можете розчісуванням волосся в області коренів частим гребінцем. Якщо у вас коротке волосся, можете пройтися гребінцем по всій довжині. Якщо довге, - наскільки зможете.
Корисна порада
Перед фарбуванням змастіть вазеліном, рослинним маслом або жирним кремом шкіру лоба, скронь і задньої сторони шиї, щоб фарба не в'їлася в шкіру, і її легко було видалити перекисом водню в разі попаданія.Прі фарбуванні коренів волосся в безпосередній близькості з вухами, надіньте на вушка маленькі пакетики, так вони не забрудняться.
Якщо використовуваний колір фарби для волосся далекий від вашого натурального або в шевелюрі багато сивини, то відростають коріння виглядають не дуже привабливо. Виправити це можна і самостійно, в домашніх умовах. Головне - правильно дотримуватися технологію забарвлення коренів.
Вам знадобиться
 • - фарба для волосся;
 • - окислювач;
 • - гребінець;
 • - пензлик;
 • - чашка;
 • - захисні рукавички.
Інструкція
1
Використовувати потрібно той же барвник, який застосовувався при фарбуванні загальної маси волосся . Не слід брати фарбу іншого виробника, навіть якщо тону однакові - результат може бути несподіваним.
2
Якщо у вас багато сивини, а вибраний нюанс має яскраво виражений кольоровий відтінок, тобто не відноситься до натуральних, то краще змішати його з натуральним нюансом того ж тону в пропорції 1: 1. Якщо цього не зробити, то сиве волосся ки забарвляться більш яскраво, ніж пігментовані.
3
Волосся перед процедурою не мийте, просто добре розчешіть. Для фарбування приготуйте чашку, спеціальний пензлик або зубну щітку, тонкі захисні рукавички. Не використовуйте металеві предмети. Приготуйте суміш (фарба + окислювач) відповідно до рекомендацій виробника. При сивині починайте наносити фарбу з областей, на яких її найбільше. Фарбування коренів без сивини починайте з потиличної частини.
4
Гребінцем з тонким кінчиком піднімайте окремі пасма і акуратно наносите фарбу на відросла прикореневу частину. Врахуйте, що якщо ви освітлює волосся и, то рекомендується наносити фарбу більш товстим шаром. Після того, як коріння оброблені, залиште все на 30-40 хвилин. Хоча час витримки може відрізнятися в залежності від складу фарби і особливостей ваших волосся . Тому періодично перевіряйте стан коренів, трохи знімаючи фарбу на не надто видному місці.
5
Після того як коріння придбали бажаний колір, добре зволожите решта волосся и по всій довжині (найкраще зробити це за допомогою пульверизатора) і ретельно семульгіруйте фарбу по всій голові. Залиште на 5-10 хвилин. Це дозволить вирівняти колір і освіжити його по довжині і на кінчиках. Після вимийте голову шампунем.
6
Не забувайте, що після фарбування волосся и потребують додаткового догляду. Краще всього використовувати спеціальні шампуні і бальзами для фарбованого волосся . Так як вони дозволяють зберегти насичений колір впродовж більш тривалого часу.