Як відправити дитину в школу.

Кожен люблячий батько прагне до того, щоб перше знайомство першокласника зі школою було радісним і незабутнім. Хочеться, щоб мрії дитини про неї не розсіялися найближчим часом. Якщо малюки з радістю біжать на урок, значить і засвоєння знань проходитиме ефективніше.
Інструкція
1
Дитина, відвідує дитячий сад, більш підготовлений до школи, ніж той, хто знаходився вдома з мамою або бабусею. І справа зовсім не в тому, що він менше знає, гірше читає або пише. Такі діти важче пристосовуються до нових умов і вимог.
2
Тому постарайтеся зробити все можливе, щоб майбутній першокласник побільше спілкувався з однолітками. Якщо немає можливості, влаштувати його в підготовчу групу, поводите його на підготовчі заняття в школу. Їх, як правило, організовують в кожному навчальному закладі.
3
Відвідуючи такі заняття, малюк зможе швидше налагоджувати дружні стосунки з іншими дітьми, засвоїть навички самостійної діяльності, звикне до вимог вчителя і до дисципліни.
4
Якщо є можливість сходити на перші збори (такі зазвичай проводять ще до 1 вересня) разом з майбутнім першокласником, зробіть це. Дитина зможе познайомитися з вчителькою, побачити свій кабінет. Можливо, він отримає перше завдання: вивчити вірш для виступу на святкової лінійки. Тоді він ще з більшою радістю чекатиме 1 вересня.
5
Частіше гуляйте з дитиною в парках або на дитячих майданчиках, де багато дітлахів. Спостерігайте за тим, як будує він своє спілкування з товаришами: чи вміє ділитися іграшками, які не з'ясовує чи стосунки за допомогою сили. Поговоріть з ним і розкажіть про правила поведінки в громадському місці.
6
Частіше кажіть, що 1 вересня - це свято. Готуйтеся разом до нього. Виберіть такі навчальні приналежності, які сподобаються дитині. Купіть красивий букет. Розповідайте те, як ви вчилися в школі. Створіть атмосферу свята.
7
Поговоріть з майбутнім першокласником, що в школі він дізнається багато нового і цікавого. Якщо він вже мріє про те, що стане, наприклад, лікарем або вчителем, то можна сказати, що без школи цього не можна буде досягти.
8
Якщо ваші знайомі або сусіди по будинку теж відправляють дітей до першого класу, то краще відправити їх в один навчальний заклад і, при можливості, в один клас. Тоді дитина швидше освоїться в школі.
9
Запросіть на першу лінійку бабусь і дідусів. Радійте разом з дітьми. Покажіть їм, що для вас це теж свято, що ви пишаєтеся таким дорослим сином або такий підрослої дочкою.