Як застосовувати сироп ріжкового дерева. Ріжкове дерево сироп.

Ріжкове дерево відноситься до сімейства бобових рослин. Пізніша назва - цератонія. Плоди досягають розміру дванадцяти сантиметрів і широко використовуються в харчовій промисловості, в косметичній індустрії і в народній медицині. З них виготовляється сироп, який входить до складу різних лікарських препаратів переважно використовуються при кашлі, застуді, для зміцнення імунної системи і при шлунково-кишкових розладах. Крім того, з плодів проводиться замінник шоколаду і кондитерські вироби.
Вам знадобиться
  • - готовий сироп з плодів ріжкового дерева;
  • - чайна, їдальня або десертна ложка;
  • - стакан;
  • - гаряча вода.
Інструкція
1
Сироп виготовляється переважно на Кіпрі і експортується в усі країни світу, хоча зростає ріжкове дерево повсюдно по всьому Середземномор'ю. У сиропі містяться дубильні речовини, ряд органічних кислот, пектин, слиз, крохмаль, білок, всі вітаміни групи В, мінерали, мікроелементи, цукор.
2
У країнах, де росте ріжкове дерево, сироп використовується у вигляді ласощів, зокрема, їм поливають млинчики, оладки, кондитерські вироби, додають в чай, каву, воду. Сироп не має протипоказань і може використовуватися всіма без обмеження.
3
У Росії сироп ріжкового дерева використовується в медицині у складах різних препаратів і в народній медицині, як засіб, що допомагає при кашлі, ангіні, застуді. Для виведення з організму шлаків і токсинів, при діареї, отруєннях, при нервових розладах і порушеннях сну.
4
Для лікування діареї, шлунково-кишкових розладів, для виведення шлаків і токсинів, слід приймати дорослим по 1 столовій ложці сиропу 4-5 разів на день за 30 хвилин до їжі, при діареї, замість їжі. Дітям від двох до п'яти років - по 1 чайній ложці 3 рази на день. Від п'яти до 12 років - по 1 десертній ложці 3 рази на день. Дітям до двох років сироп застосовувати не рекомендується.
5
Для лікування ангіни, простудних захворювань, грипу, ГРВІ, ГРЗ, вказані вище дози сиропу, розбавляють в склянці гарячої води (60 градусів) і застосовують 5-6 разів на день.
6
При нервових розладах, порушеннях сну, при головних болях неврологічного характеру, слід приймати по 1 столовій ложці сиропу 5-6 разів на день протягом трьох місяців. Потім потрібно зробити перерву на 14 днів і продовжити прийом сиропу.
7
У харчовій, косметичної та фармацевтичної індустрії переважно застосовується камедь для стабілізації препаратів. Зокрема камедь з плодів ріжкового дерева входить до складу сирків практично всіх виробників, а також кремів від зморшок, гелів, сироваток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MKtS3qDl588