Як оформити стінгазету до дня народження. намальовані стінгазети на день народження для мами.

Традиція малювати стінгазети з нагоди днів народження може дещо приїстися буквально за три-чотири роки. Рано чи пізно набридає складати такі плакати з одного й того ж шаблону - з привітань, віршів і фото іменинника. Затію можна освіжити, відмовившись від звичних схем. Наприклад, намалювати «кіно» або написати комікс про «новонародженого».
Інструкція
1
Вибираючи стиль оформлення стінгазети, орієнтуйтеся на характер іменинника. Ми пропонуємо кілька прикладів для декількох груп людей, ви можете скорегувати ці ідеї відповідно до особистістю конкретної людини.
2
Можна використовувати жанр коміксу про супергероя для поздоровлення чоловіки. Розділіть аркуш ватману на 6 рівних квадратів, що знаходяться на однаковій відстані один від одного. Кожен з фрагментів - це місце для розповіді про героїчне епізоді з життя винуватця торжества. Згадайте значні події в його біографії, коли він проявив мужність, витримку, твердість характеру. Якщо таких немає, можна поставитися до ситуації з гумором і перебільшити значення самих стандартних подій або придумати героїчну історію, якої ніколи не було.
3
На чернетці намалюйте ескіз кожної історії. В половині квадратів для малюнків можна зобразити героя та інших учасників середнім планом, в трьох інших рамках, для різноманітності, візьміть крупний план - наприклад, кулак героя, що вражає ворога і т.п.
4
Намалюйте комікс на ватмані і коротко підпишіть кожен фрагмент. Перегляньте кілька журналів коміксів, щоб вибрати стиль, відповідний для оформлення стінгазети.
5
Якщо ви не впевнені у своєму таланті художника, можна кілька трансформувати цю ідею. Замість коміксу уявіть на плакаті кадри з фільму, наприклад, вестерна. Виріжте з окремого шматка ватману кілька прямокутників, кожен з яких символізуватиме один кадр. З боків намалюйте темні смуги, як у кіноплівки.
6
Знайдіть в інтернеті скріншоти підходящого фільму, на яких герой бореться зі злом або рятує дівчину. Збільште зображення до розмірів «кадрів» з ватману, надрукуйте на кольоровому принтері і наклейте на заготовлену «плівку». Розташуйте фрагменти на стінгазеті в хронологічному порядку. Замість обличчя кіногероя вклейте особа іменинника.
7
Щоб зробити подібну історію для дітей, замість сюжетів фільмів використовуйте їх улюблені казки чи мультфільми.
8
Для створення такої розповіді про дівчину можна підібрати оформлення в одному стилі старі фотографії, що передають історію вашого знайомства з нею. Щоб оживити враження і прикрасити стінгазету, приклейте до неї дрібниці, що нагадують про якісь приємні події - квитки в кіно, засушені листочки, марки з конвертів і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SC1gM-4Lzgw