Як видалити стандартні ігри. видалення стандартних ігор windows 7.

Стандартні ігри в Windows займають не так багато місця, близько 20 Мб, але, якщо ви в них не граєте або не хочете, щоб дитина проводив за ними час, то навіщо зберігати їх на диску? Є тільки одна причина, чому ви досі не видалили їх - ви не знаєте, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows
  • Комп'ютерна миша
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і у вкладці «Налаштування» виберіть «Панель управління».
2
Знайдіть категорію «Установка та видалення програм».
3
В меню зліва знайдіть значок «Установка компонентів Windows». Активуйте його.
4
Поставте галочку в самому низу списку, близько рядка «Стандартні та службові програми».
5
Натисніть кнопку «Склад».
6
У меню, виберіть «Ігри» та натисніть «ОК», а потім «Далі». Ігри будуть видалені.
7
Ви можете видалити не всі ігри, а лише декілька або якусь одну. Для цього потрібно при виборі в списку «Ігри», натиснути на кнопку «Склад». Ви побачите список встановлених на комп'ютері за замовчуванням ігор і зможете відзначити галочками тільки ті, які слід видалити.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що повернути гри назад ви зможете тільки за умови, що у вас є завантажувальний диск Windows. Для цього вам доведеться пройти знову весь шлях від натискання кнопки «Пуск», вибрати в меню «Ігри» ту, яку ви хочете відновити, вставити завантажувальний диск і натиснути «Далі».
Корисна порада
У вкладці «Майстер компонентів Windows» ви можете так само працювати з іншими службами та програмами, встановленими на комп'ютер за замовчуванням. Якщо у вас немає під рукою завантажувального диска, будьте обережні. Не все, що вам може здатися марним, є таким для вашої системи.
Видалення пасьянсу "Косинка" в операційній системі Windows XP не є найпоширенішою операцією, але може бути виконано стандартними інструментами OS і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows XP;
  • - інсталяційний диск Windows XP.
Інструкція
1
Вставте завантажувальний диск Windows Xp в дисковод.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції видалення стандартного пасьянсу "Косинка".
3
Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і натисніть кнопку «Установка компонентів Windows».
4
Вкажіть розділ «Стандартні та службові програми" в діалоговому вікні «Майстер компонентів Windows» і натисніть кнопку «Склад».
5
Застосуйте прапорець на полі «Ігри» для установки всіх стандартних ігор і натисніть кнопку OK для виконання команди. Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
6
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і застосуєте прапорці на полях бажаних ігор в списку для установки деяких з пропонованих стандартних ігор. Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, підтвердіть виконання команди повторним натисканням кнопки OK і застосуйте вибрані зміни натисненням кнопки «Далі».
7
Зніміть прапорець на полі «Ігри» та натисніть кнопку OK для видалення всіх стандартних ігор. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання операції.
8
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і на поле "Косинка" в списку ігор, залишивши в недоторканності прапорці на полях всіх інших ігор, для видалення тільки пасьянсу "Косинка". Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, виконайте повторне натискання тієї ж кнопки для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
9
Зверніть увагу на фон прапорця: білий фон означає, що встановлені всі стандартні ігри, сірий фон символізує, що встановлені одна або декілька ігор. Дії з видалення обраної стандартної гри залишаються незмінними.
10
Виконайте перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
За умовчанням в Windows XP включені стандартні ігри: «Косинка», «Павук», «Сапер», «Солітер», «Черви» і «Пинбол».