Як знайти потрібну книгу.

Скільки б інформації зараз ні з'являлося на сайтах, в інтернет-енциклопедіях і блогах, одним з кращих джерел перевірених відомостей до сих пір є книга - в паперовому або електронному варіанті. Але як в морі вже написаного знайти потрібне видання?
Інструкція
1
Якщо ви шукаєте книгу в бібліотеці, спочатку дізнайтеся про можливості пошуку у працівників. Сучасні бібліотеки обладнані підчас так, що робота як співробітників, так і відвідувачів помітно спрощується. У багатьох таких закладах встановлені комп'ютери, на яких є спеціальна програма - вона дозволить вам вже до звернення до працівників бібліотеки з'ясувати, чи є потрібна книга на полицях.
2
У кожному разі вам потрібно спочатку зареєструватися. У деяких бібліотеках людям, що мають в місті прописку, надаються більш широкі можливості, ніж приїжджим. Все це потрібно з'ясувати, щоб не потрапити в халепу і не просто витратити в бібліотеці час, а все-таки знайти потрібний том.
3
Пошук книг в інтернеті може зайняти більше часу. Пошуковик, швидше за все, виведе вас на сайти, де книги продаються, - інтернет-магазини. Якщо ви не маєте нічого проти онлайн-покупки, то прапор вам в руки. Пошук книг вже на самому сайті не складе труда.Другое справа - знайти в інтернеті і завантажити якусь рідкісну книгу , наприклад, наукова праця, необхідний вам для написання курсової роботи. Такі видання краще шукати в звичайних бібліотеках, оскільки рідко хто виставляє їх в інтернеті, щоб інші люди могли їх безкоштовно скачувати.
4
Інтернет-бібліотеки підійдуть вам, якщо ви шукаєте художній твір або широко відомий науковий працю. Такі бібліотеки бувають різними за кількістю текстів, тематиці. За користування матеріалом з вас не повинні зажадати ніяких грошей. Ви просто вводите в поле пошуку назву цікавить вас книги і отримуєте інформацію про наявність. Якщо книга є, ви клікаєте на її назву, і на екрані з'являється текст твору. В цьому випадку пошук книги також нескладний.
5
Найважче буває знайти книгу у себе вдома. У багатьох з радянських часів залишилися значні домашні бібліотеки, і в них часом дуже важко розібратися. Книги стоять розрізнено, якісь з них були взяті родичами і друзями "почитати" і без вісті пропали. Щоб цього не відбувалося, тримайте свої книги в порядку: ставте на першій сторінці свій підпис і в спеціальному зошиті робіть позначку, кому і коли віддана книга. Тільки так ви зможете знайти потім книгу , яка вам знадобиться.
В інтернеті можна знайти що завгодно. Тому не дивно, що більшість звичних для нас форм отримання інформації стали електронними. Те ж саме відбулося і з книгами. Тепер будь-який твір можна знайти і купити в інтернеті . Але тут не все так просто. Щоб знайти цікаву для літературу, мало зробити відповідний запит в пошуковій системі.
Інструкція
1
В інтернеті , як і в нашій оффлайн життя, книги знаходяться в бібліотеках. Така бібліотека являє собою певний сайт, на якому в алфавітному порядку вказана наявна література. Можна відсортувати книги по автору або назві твору. Після того, як ви знайшли потрібну книгу, ви можете прочитати її або завантажити. Різні бібліотеки по-різному пропонують послуги з ознайомлення з книгою. Найбільш популярні бібліотеки це «Альдебаран» (http://www.aldebaran.ru/) і «allbest» (http://www.allbest.ru/libraries.htm).
2
Велика частина літератури зосереджена в інтернет-магазинах з продажу книг. На таких сайтах ви можете знайти практично будь-яку цікаву для вас літературу. Відмінною рисою такого магазина, є можливість замовлення. Замовлення можна здійснити в разі відсутності потрібної книги. Таке буває нерідко, особливо якщо література чи автор дуже рідкісні. За допомогою спеціальної форми, ви можете оформити замовлення, вказавши назву книги, автора і свої контактні дані. Залишається тільки дочекатися надходження книги в магазин. Після цього, на вашу пошту прийде повідомлення, що необхідна книга є у продажу, і ви можете її придбати. Вартість замовлення та книги встановлюється магазином. Замовивши літературу і сплативши, ви отримаєте її поштою.
3
Але якщо у вас не вистачає коштів на покупку літератури, а в бібліотеках немає потрібної книги, то ви можете скористатися торрент-трекерами. Трекер - сайт, створений для обміну інформацією між користувачами, за допомогою роздачі матеріалу. На таких порталах часто викладаю цікаву і унікальну літературу. Процес реєстрації займає мало часу. Після цього ви можете скачувати цікавлять вас книги.