Як оформляти рецепт.

Зошит з перевіреними рецептами - річ в господарстві корисна. Вона може стати красивою і зручною, якщо підійти до оформлення рецептів творчо і витратити на них трохи більше часу, ніж зазвичай.
Вам знадобиться
  • - зошит;
  • - кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - олівці, фарби, кольорові ручки.
Інструкція
1
Виберіть відповідну зошит. Оскільки вона буде активно використовуватися, краще взяти примірник з твердою обкладинкою і надійним палітуркою. Формат книги для рецептів повинен бути не менше, ніж А5, інакше вам не вдасться умістити всю інформацію на одному аркуші.
2
Листи в такий зошити повинні бути лінійованої, оскільки значний обсяг буде займати текст, але без полів, які псують зовнішній вигляд сторінок.
3
Артбук буде заповнюватися поступово, тому збирайте матеріал для нього по мірі знаходження: випадково побачивши красиву картинку в журналі або рекламному буклеті, виріжте її і збережіть - коли-небудь вона стане в нагоді. Для оформлення зошити підійдуть фотографії та малюнки готових страв та окремих продуктів, а також папір з красивою фактурою і цікавим кольором, якою потім можна буде надати «їстівну» форму за допомогою ножиць.
4
Розбийте зошит на кілька розділів для різних типів страв. Їх можна помітити значками в нижньому кутку кожної сторінки, різним кольором листів або заголовком перед початком розділу. Кілька сторінок на початку зошити залиште для складання змісту.
5
Кожен рецепт оформляйте як самостійний колаж. У центрі листа накресліть квадрат і впишіть в нього кілька стовпчиків з перерахуванням інгредієнтів блюда. Для кожного нового блюда вибирайте новий шрифт - його можна скопіювати з журналів або посібників з каліграфії. Головне, щоб почерк була не банальним і звичним, а був частиною художньої композиції.
6
Навколо простору з інгредієнтами наклейте шматочки паперу різних кольорів. На кожному з них намалюйте (або складіть з вирізок) етап приготування. Їх можна розташовувати послідовно або хаотично, з'єднуючи будь-яким зрозумілим вам позначенням - стрілочками, пунктиром або простий нумерацією.
7
Рецепт можна розташувати не тільки на тлі розлініяний листа, але й на наклеєною попередньо фотографії або карти країни, в якій ця страва вважається національним. Також можна прикрасити рецепт фотографією вашої родини, що уплітає вже готову страву.
8
Доповніть зошит закладкою-стрічкою, приклеєною або пришитою до капталу і приклеєним до заднього форзац конвертом, в який можна складати ще не оформлені записи з рецептами .