Як відкрити овочевий ларьок. Як відкрити свій ларьок продуктів.

Початкові витрати на створення свого овочевого бізнесу складаються з вартості торгового устаткування, оплати реєстрації індивідуального підприємця і першого внеску за оренду торгового приміщення. Потім доведеться регулярно витрачати кошти на оптові закупівлі овочів і зарплату продавцям, не забуваючи щомісяця вносити орендну плату. Якщо розташується ваш ларьок при цьому у вдалому місці, термін окупності бізнесу може скласти менше півроку.
Вам знадобиться
  • - Свідоцтво про реєстрацію ІП, необхідна дозвільна документація;
  • - «Коробка» торгового ларька (орендована або власна);
  • - Комплект торгового обладнання (в тому числі зареєстрований в податковому органі касовий апарат);
  • - Інформація про постачальників овочів, максимально повна інформація про даному ринку в вашому регіоні;
  • - Один або декілька змінних реалізаторів, працюючих за системою «оклад + відсоток від виручки ».
Інструкція
1
Почніть з залагодження формальних питань - зареєструйтесь як індивідуальний підприємець, зареєструйте в місцевому податковому органі касовий апарат. Потім отримаєте «добро» в дозвільних установах - Росспоживнагляді, Пожежної та Торгової інспекціях. Очікувати видачі всіх необхідних документів доведеться кілька місяців.
2
Обладнайте орендовану вами (або що знаходиться у вас у власності) «коробку» торгового ларька. Для цього закупите комплект торгового обладнання, необхідного для роздрібної торгівлі овочами - в ларьках зазвичай використовують холодильну вітрину і спеціальні гірки для розміщення товару. Не обійтися також без ваг і морозильної камери для проміжного зберігання закуплених партій овочів.
3
Обміркуйте те, як будете будувати роботу з постачальниками, починайте вивчати овочевий ринок в своєму регіоні. Відразу шукайте найбільш вигідні для себе умови придбання оптових партій продукції, працюйте з кількома взаємозамінними постачальниками. Збудуйте асортиментний ряд своєї торгової точки, намагайтеся включити в нього мінімум 50 найменувань.
4
Знайдіть одного або декількох змінних продавців, які працюватимуть у вашому кіоску. Вимоги до них такі ж, як і до співробітників будь-який інший торгової точки - доброзичливість по відношенню до покупців і чесність по відношенню до вас. Успіх роздрібної точки продажу овочів багато в чому залежить саме від характеру та моделі поведінки реалізатора.
Корисна порада
Намагайтеся постійно розширювати асортимент вашої торгової точки - продукцію місцевих фермерських господарств доповнюйте імпортними товарами, крім овочів пропонуйте своїм покупцям фрукти, теж як вирощені в місцевих умовах, так і імпортні, екзотіческіе.Із одиничного овочевого ларька намагайтеся зрости в мережу, убезпечивши себе від окремих конкурентів - відкривайте нові торгові точки у своєму районі або навіть в інших районах міста.
Невеликий овочевий магазин - це той вид бізнесу, в якому малий підприємець здатний успішно конкурувати з супермаркетами. Великі обсяги закупівель мережевих магазинів не дають можливості брати стиглу продукцію. Товар закуповується той, який добре зберігається певний час, саме тому в супермаркетах продаються нестиглі овочі. У маленького магазина таких обмежень немає, так як обсяг щоденних продажів знаходиться на одному рівні, що дозволяє закуповувати товар невеликими партіями. Але, незважаючи на легкість, бізнес з продажу овочів має і свої труднощі.
Інструкція
1
Необхідно оформитися як ІП або ТОВ, отримати дозволи Держторгінспекції, пожежної служби, санепідемстанції. На походи по інстанціях ви витратите не менш двох місяців. Також потрібно укласти договір на техобслуговування обладнання овочевого магазину (ваг, касових апаратів, холодильних установок) Повний комплект обладнання для магазину складається з прилавків, вітрин, гірок, морозильної камери, холодильної вітрини, касового апарату, ваг.
2
Овочевий магазин найкраще відкривати недалеко від метро або в спальному районі. Це забезпечить вас постійним потоком покупців. Ідеальним варіантом буде відкрити один великий магазин з хорошим складським приміщенням і кілька точок продажу в торгових центрах. Площа приміщення для овочевого магазину повинна бути не менше 50-60 квадратних метрів, з яких 40 квадратних метрів слід відвести під торговий зал, а решту площі зайняти складськими та побутовими приміщеннями.
3
Потрібно поставитися відповідально до вибору постачальника овочів. Спочатку краще самостійно вивчіть ринок оптового продажу овочів, закуповуйте продукцію в різних постачальників. І тільки потім виберіть кілька сумлінних і з відповідними умовами. Закупівля товару здійснюйте щоденно. Головне правило - продукція завжди повинна бути свіжою. Псування непроданого товару може досягти близько 15 відсотків. Такий товар продавайте зі знижкою 50-70 відсотків. В овочевому магазині мінімальна націнка становить 30-40 відсотків, максимальна - 200-250 відсотків.
4
В асортимент спеціалізованого овочевого магазину повинен містити все: від звичайної картоплі до екзотичного авокадо. Кількість найменувань продукції не повинно бути менше 70-80 одиниць. Рідкісні овочі розташовуйте краще на верхніх полицях, це створить у покупців ілюзію багатого вибору. Асортимент овочевого магазину можна доповнити замороженими і консервованими, а також соками.
5
Доброзичливі й привітні продавці - запорука хороших продажів в овочевому магазині. Так як основними покупцями магазину в спальному районі є жителі близлежайших будинків, то рано чи пізно всі вони стануть постійними клієнтами, якщо їм сподобається якість товару і обслуговування в магазині.