Як відправити посилку до Ізраїлю.

Сучасні інформаційні технології зробили крок далеко вперед, і тепер достатньо відправити електронний лист, не виходячи з дому, щоб зв'язатися з потрібним адресатом. Але що бажати, якщо ви бажаєте відправити посилку , адже по e-mail це зробити неможливо. Для цього існують послуги зв'язку та поштові відділення, здатні відправити потрібний предмет в те місце, куди вам потрібно. При цьому важливо знати деякі тонкощі відправки і процедуру оформлення посилки.
Інструкція
1
Зберіть посилку . При цьому важливо враховувати стандарт ваги і вид пакувальної тари, так як розміри упаковки обмежені. Так посилка в Ізраїль може бути розміру не більше 75х75х75 см, а вага її повинен складати не більше 30 кг. Краще всього придбати спеціальну пакувальну тару в тому пункті, звідки буде здійснюватися відправка. Будь посилка повинна бути щільно упакована, щоб при транспортуванні речі всередині жодним чином не пострадалі.Вніманіе! При зборі предметів в посилку ознайомтеся з переліком товарів, які можна пересилати в дану країну, так як існують певні групи товарів, заборонені до вивозу. А також ознайомтеся з інформацією про декларування різного роду предметів.
2
З'явитеся з посилкою в пункт відправлення, прихопивши свій паспорт або інший документ, що засвідчує лічность.Взвесьте посилку . Цю процедуру виробляє уповноважена на те особа - працівник поштового відділення.
3
Перейдіть до оформлення митної декларації та супровідної адреси (форма CN23 і СР71 відповідно). Пам'ятайте - адресу, вказану на посилці й адреса в декларації повинні повністю збігатися. Бланк митної декларації для заповнення ви можете отримати в місці відправлення посилки. В декларації необхідно чітко вказати весь список пересилаються речей, а також вартість цих речей окремо. Не забудьте поставити свій підпис на бланках.
4
Віддайте на перевірку посилку агенту, який перевірить, чи збігаються ваші заявлені у декларації речі з реальними, а також інші нюанси упаковки. Перейдіть до заклеювання посилки.
5
Вкажіть на упаковці «Обережно! Fragile! »В тому випадку, якщо ви пересилаєте крихкі речі, здатні розбитися або постраждати при випадковому падінні. Проклейте по всіх швах коробки спеціальну контрольну стрічку.
6
Наклейте на лицьову сторону упаковки спеціальний бланк, який вам видадуть на місці. На цьому бланку необхідно вказати повну адресу і телефон відправника, вага посилки та її номер, а також всі відомості про адресата (повна адреса, телефон, ПІБ). Пам'ятайте - посилка не може бути відправлена на ім'я фірми. У рядку «Кому» необхідно вказати ПІБ фізичної особи, за необхідності це може бути будь що працює в організації-адресата. При оформленні бланка не забудьте вказати країну відправника і країну, в яку адресується передача посилки.
7
Передайте готову посилку і свій паспорт, а також адреса адресата працівнику, який приймає посилку для порівняння та внесення в комп'ютер даних. Сплатіть державне мито, у разі якщо ваша посилка перевищує встановлений ліміт по загальній сумі речей, а також мито за пересилку. Отримайте чек.