Як лікувати мочку вуха. болить мочка вуха де вставляється сережка.

Зважившись на пірсинг, необхідно усвідомлювати, що процедура не так нешкідлива, як здається на перший погляд. Завжди існує ймовірність того, що місце проколу буде гоїтися довго або запалиться через кілька місяців після успішно проведеної процедури. На щастя, обробка мочки вуха сучасними препаратами дозволяє звести ризики до мінімуму.
Вам знадобиться
  • - дезінфікуючі розчини;
  • - «Левомеколь»;
  • - вата.
Інструкція
1
Для якнайшвидшого загоєння проколу на мочці вуха , необхідно почати обробку рани в перший же день після процедури. Для цього підійдуть такі дезінфікуючі розчини, як перекис водню, фурацилін, хлоргексидин або звичайний медичний спирт. Змочіть вату в одній із запропонованих рідин і акуратно протріть мочку вуха . Необхідно злегка прокручувати сережку, щоб розчин потрапив і всередину проколу. При відсутності ознак запалення достатньо буде дворазової щоденної обробки на протяг двох-трьох тижнів.
2
Якщо, незважаючи на ретельний догляд за мочкою вуха , з'явилися ознаки запалення (припухлість, почервоніння), частоту обробки слід збільшити до п'яти разів на день. Бажано в цьому випадку змінити дезінфікуючий розчин, адже якщо він не допоміг вам в профілактичних цілях, навряд чи він впорається із запаленням. Не варто виймати прикрасу в надії на те, що загоєння піде швидше. Рана дійсно затягнеться, але вставити сережку назад ви вже не зможете.
3
Якщо рана загноїлася, слід тричі на день обробляти мочку вуха маззю «Левомеколь». Пам'ятайте, що процедуру потрібно проводити тільки чистими руками, інакше проблема тільки посилиться.
4
Якщо мочка вуха так і не гоїться, необхідно звернутися до лікаря. Тільки він може оцінити серйозність ситуації і підказати, що робити далі. Можливо, таким чином у вас проявляється алергія на метал, з якого зроблена прикраса, тому зміна сережок може допомогти. Але якщо алергія тут не при чому, а запалення все одно не гоїться, від носіння сережок швидше за все доведеться відмовитися.
5
Якщо запалення виникло через кілька місяців після процедури пірсингу, проводити обробку мочки вуха потрібно тим же способом. Але в цьому випадку ви на деякий час зможете вийняти сережку з вуха , що не переживаючи, що місце проколу затягнеться.
Зверніть увагу
Лікування мочки вуха ускладниться, якщо не забезпечити рані стерильність. Не варто чіпати місце проколу брудними руками і говорити по телефону, прикладаючи трубку до вогнища запалення.