Як захистити тварин.

Тварини звикли покладатися на інстинкт і жити незалежно. Однак в умовах масового прогресу природне середовище проживання витісняється міськими джунглями. Хижаки перетворюються на домашніх улюбленців, від яких найчастіше відмовляються господарі. Як допомогти тваринкам?
Інструкція
1
Взяти відповідальність за чуже життя, навіть життя тварини, - серйозний крок. Будьте уважні до вихованцям. Слідкуйте за правильністю їх раціону, завжди міняйте їм воду, періодично підгодовуйте вітамінами.
2
Навіть «дворняжки» можуть заразитися від мікробів, принесених з вулиці. Зводите свою тварину до ветеринара і дізнайтеся, які щеплення йому необхідно поставити. Обов'язковими є щеплення від сказу і захист від глістов.Даже якщо у вас живе маленький котик, який не виходить на вулицю, він може заразитися через бруд, який ви приносите в будинок з взуттям. Підтримуйте імунітет кошеня і перевіряйте його шкіру. При найменших пошкодженнях і подряпинах звертайтеся до ветеринара: можливо, у вашого вихованця дерматит.
3
Якщо більшість господарів люблять своїх вихованців і доглядають за ними, то бездомним тваринам живеться зовсім не солодко. Не бійтеся громадської думки, приютите у себе вуличного пухнастиків, і він віддячить вам нескінченною любов'ю і відданістю.
4
Якщо не можете привести додому тварину, але співчуваєте бездомним звірам, допомагайте їм на вулиці. Спробуйте облаштувати для них житло: зробіть хоча б дах і покладіть під неї старі ковдри і рушники. Приносьте їду в це місце. Тварини швидко його запам'ятають і будуть чекати вас. Постарайтеся зробити такий «дім» подалі від житлових дворів та дитячих майданчиків. Подумайте про безпеку дітей і спокої їх батьків.
5
У великих містах є притулки для тварин . Найчастіше вони утримуються за рахунок благодійності та безкорисливого праці любителів тварин . Допомагайте цим людям у міру можливості: у притулку завжди потрібна їжа (м'ясо, крупи, сухі корми), медикаменти, будматеріали. Якщо не вистачає часу особисто допомагати організаціям, дізнайтеся, як можна перераховувати гроші на їх рахунок. Не складає труднощів скористатися інтернет-грошима, зробити банківський переказ або відправити спеціальне СМС-повідомлення. Будь-яка допомога буде оцінена і доведеться до речі, якою б незначною сума не здавалася.
6
Нарешті, якщо ви помітили акт дійсно жорстокого поводження з твариною, постарайтеся його захистити самостійно або повідомте органи правопорядку. Вам допоможе місцева філія Green Peace або будь поліцейський: жорстоке поводження з тваринами є кримінально караним.