Як назвати пташку.

Купуючи пернатого вихованця своїм дітям, мало хто замислюється про те, як назвати птицю. Як правило, на думку спадають імена самі звичні й позбавлені індивідуальності, а між тим можна придумати кличку, яка відображатиме характер, манери птиці або пристрасті її господаря.
Інструкція
1
Іменем може бути будь-яке слово. Кличка буває веселою або лякаючою. Канарку можна назвати пухнастиків, яструба - Вбивцею.
2
Є думка, що ім'я птиці формує її особистість. Назвіть закохану парочку Ромео і Джульєтта, а царствених осіб - Рюриком або Цезарем.
3
Вкладіть в ім'я власні уявлення про значення імені. Наприклад: Кеша, Ураган, Ляля, Кнопка. Від імені птиці залежить і взаємодія ваших домочадців з пернатим вихованцем. Діти потягнуться до Мальвіни і Льолік.
4
Іменем можете підкреслити особливості зовнішності або поведінки пернатого друга. Наприклад: Рижик, Халк, Задира, Шуша. Враховуйте довголіття птиці. Багато папуги живуть більше 20-30 років, а деякі види можуть жити і 100 років. Тут підійде ім'я Фенікс. Це міфічна птиця, яка після смерті згорала і потім відроджувалася з попелу.
5
Підійдуть для назви і імена героїв оповідей, богів і богинь: Зевс, Афродіта, Фрея, Гера, Гермес. Імена напівбогів і героїв: Геракл, Тезей, Трістан, Ундіна. Назвіть довгожителів іменем людей, що залишилися живими в століттях. Це можуть бути імена письменників, історичних діячів, космонавтів, героїв фільму, міфічних тварин, художників, рок-музикантів. Наприклад: Жаклін, Руссо, Курт, Кант, Роккі, Наполеон, Фідель, Черчиль, Джексон.
6
Можете дати птахові унікальне або звичайне ім'я, дурне або заумне. Все на ваш розсуд. Наприклад: Крейзі, Ляля або Йорик, Турандот, Фігаро. Вибираючи кличку папузі, знайте - вони небайдужі до шиплячим згодним звуках, з голосних люблять протяжні "і", "е". Для деяких папуг утруднення викликають свистячі "ц", "с", "з". Важкі для вимови сонорні "м", "н", "л" і поглиблені голосні, особливо "о". Використовуйте комбінацію букв: наприклад, Чі-Чі, Коко, Ківі. Гарні зменшувально-пестливі імена зі звуком "ш", наприклад, Кеша або Яша.
Зверніть увагу
В числі домашніх улюбленців можна зустріти не тільки звичних папуг, співочих птахів, канарок, але і хижих птахів, таких як сови, яструби і соколи. Одомашнюють навіть журавлів.