Як змінити свою кар'єру.

У Радянському Союзі працювати все життя на одному місці було почесно і гідно. Поняття «кар'єрист» тоді не існувало. Майбутні фахівці закінчували інститути і до пенсії працювали на рідних комбінатах, заводах, фабриках. Ці принципи залишилися в минулому. Якщо людина відчуває, що переріс посадові обов'язки, він може спокійно поміняти місце роботи, пішовши на вищу посаду в іншу організацію.
Інструкція
1
Щоб поміняти напрям діяльності і майбутню кар'єру , потрібно розширити знання. Запишіться на курси, що навчають обраній спеціальності. Якщо цього виявиться недостатньо, отримаєте вищу освіту.
2
Одночасно освоюйте ази нового виду діяльності. Поки не важливо, яка це буде посада. Головне, щоб була можливість більше дізнатися про цікавій спеціальності.
3
Проявляйте ініціативу і беріться за виконання будь-яких доручень. Це допоможе швидко набрати необхідний досвід роботи і піднятися вгору по кар'єрних сходах.
4
Вивчайте іноземні мови і новітні комп'ютерні програми. Тоді з'явиться можливість продовжити кар'єру в міжнародній корпорації.
5
Більше спілкуйтеся з людьми, цікавість, дізнавайтеся нове. Можливо, надійде пропозиція спробувати сили в такій сфері, про яку й мріяти не доводилося.
6
Придумайте хобі і приділяйте йому достатню кількість часу. Професіонали своєї справи високо цінуються. Цілком ймовірно, що улюблене заняття згодом стане обожаемой професією.
7
Намагайтеся розвиватися як розумово, так і фізично. Займайтеся спортом, по вихідних не сидите вдома, гуляйте. Це дозволить відпочити від щоденної рутини, змінивши область інтересов.Тренірованние, загартовані люди, практично не схильні до простудних захворювань. Вони скоріше просунуться по кар'єрних сходах, ніж співробітник, який хворіє часто і пропускає робочі дні.
8
Не бійтеся змінюватися і змінювати навколишній світ. Негнучкі люди, навіть відмінні професіонали, рідко домагаються кар'єрних висот. Будьте готові розвивати й удосконалювати власні навички та вміння.