Як зробити трекер.

Важко знайти користувача Інтернету, яка б ніколи не скористався мережею Torrent. Але що робити в тому випадку, якщо ви не хочете більше бути простим користувачем і не хочете обмежуватися тільки скачкою файлів, а хочете створити власний торрент-трекер, аналогічний багатьом іншим? У цій статті ви дізнаєтеся, як створити власний торрент-трекер без зайвих витрат і труднощів.
Вам знадобиться
  • домен, хостинг, FileZilla, торрент-движок
Інструкція
1
Знайдіть підходящий хостинг, що пропонує вигідні умови розміщення безкоштовних сайтів з підтримкою MySQL і PHP. Зареєструйте новий сайт, вкажіть його ім'я. Якщо домен не надається в подарунок, і вас не влаштовує домен третього рівня, можете додатково купити домен другого рівня і приєднати його до свого нового сайту.После закінчення реєстрації сайту підтвердіть її і запам'ятайте дані авторизації в системі для подальшого управління сайтом.
2
Крім хостингу вам буде потрібно торрент-движок. Знайдіть в інтернеті і скачайте утиліту під назвою FileZilla. Вона вимагатиме ввести хост, ім'я користувача і пароль. Ці дані перепишіть з листа підтвердження реєстрації на хостінге.После цього знайдіть і скачайте движок майбутнього трекера і завантажте його за допомогою FileZilla на вказаний хост в папку public_html. Для всіх файлів движка вкажіть дозвіл на повний доступ, клацнувши на кожному файлі правою кнопкою миші.
3
Підтвердіть завантаження і відкрийте свій новий сайт. Розпочнеться процес установки трекера. Установка дуже проста - натискайте «Далі» і вводите необхідні дані по запитам бази даних: ім'я MySQL сервера, ім'я користувача, пароль, і так далі. Після закінчення роботи по створенню бази даних, створіть свій аккаунт адміністратора.Теперь ви можете запускати трекер в публічне користування - він готовий.