Як знайти клієнта страховому агенту. Як знайти клієнтів по страхуванню життя.

У країнах Європи страховий продукт вже став нормою життя, в Росії ж до нього ще звикають. Страховий агент виступає не тільки в ролі представника своєї компанії, але і, найчастіше, виконує роль вчителя, першоджерела.
Вам знадобиться
  • - наполегливість і цілеспрямованість;
  • - знання і комунікабельність;
  • - впевненість у собі;
  • - вміння вести розмову;
  • - візитки.
Інструкція
1
Знайти клієнта страховому агенту з часом стає складніше, оскільки з'являється безліч конкурентоспроможних компаній, в яких пропонують схожі послуги з подібним розцінками. Як же в таких умовах сподобатися потенційному клієнтові? Перше і найважливіше - зовнішній вигляд. Незалежно від того, чоловік або жінка, страховий агент завжди повинен виглядати презентабельно і акуратно, але ні в якому разі не занадто шикарно. Красиво і стильно одягнений чоловік може завести бесіду як із звичайною домогосподаркою, так і з бізнесменом, директором великого підприємства. Підберіть кілька варіантів костюмів.
2
Можна виглядати ідеально, але не укласти жодного договору страхування. Причина в непевності. Потрібно навчитися заволодіти увагою потенційного клієнта , захопити бесідою, підштовхнути до думки про необхідність страхування того чи іншого об'єкта, цінності, життя. Страховий агент, в першу чергу, хороший психолог. Вчіться спілкуватися з людьми, не бійтеся підходити до людей, відчувайте себе впевнено під час бесіди.
3
Навчіться підкреслювати переваги страхування саме у вашій компанії перед іншими, не ображаючи при цьому конкурентів. Знання всіх тонкощів страхового продукту, вміння пояснити будь-яку тонкість, знайти аргументи на користь покупки поліса - головне завдання страхового агента. Вчіться говорити переконливо і по справі, тренуйтеся непомітно відводити розмову в потрібне страховику русло. Тренуйтеся оперувати своїми знаннями і життєвими фактами.
4
Ідеальне завершення діалогу між потенційним клієнтом і страховим агентом - підписання договору страхування. Для здійснення угоди потрібно не тільки вміти і чинити правильно під час знайомства, але й зуміти не дати людині передумати. Більше 90% угод укладається при першій зустрічі. Відрепетируйте можливі варіанти.
5
Навіть якщо бесіда закінчилася, а клієнт так і не захотів придбати поліс, не варто впадати у відчай. Попрощайтеся з людиною, залиште візитку з особистим номером телефону і запропонуйте зателефонувати, якщо знадобляться послуги страхового агента. Тільки в тому випадку, якщо бесіда закінчилася на приємній хвилі, є ймовірність, що співрозмовник ще стане клієнтом агента.
Зверніть увагу
Не втрачайте зв'язку з клієнтами, які підписали договір страхування. Вітаємо зі святом, будьте в курсі їхнього життя. Сьогодні він застрахував будинок, а завтра купить машину. Зробіть так, щоб клієнт не пішов за страховкою до іншого агенту.Запісивайте дату закінчення страхового поліса клієнтів і не забувайте передчасно зателефонувати і запропонувати продовжити поліс.
Корисна порада
Не бійтеся спілкуватися з потенційними клієнтами, якщо ви хвилюєтеся, людина теж це відчуває. Знайомтеся з людьми, намагайтеся бути уважні до дрібниць, ввічливі до людей. Саме чуйність і правильна реакція на інформацію дозволять повернути розмову в правильному напрямку.
У Росії поступово змінюється ставлення до страхових агентів, як до людей, що нав'язує нікому не потрібні послуги. Наша країна поступово переходить до західних стандартів страхування , де майже у кожної фізичної особи або компанії є особистий страховий агент. Як же почати працювати в якості страхового агента і сформувати клієнтську базу?
Інструкція
1
Визначте, за якими критеріями ви будете вибирати «своїх» клієнтів, залежно від виду страхування , яким ви плануєте займатися. Обов'язково зберіть всю необхідну інформацію про реальний стан справ у страхуванні у вашому регіоні.
2
Додайте рекламні оголошення про послуги страхування в ЗМІ. Узгодьте їх зміст зі страховою компанією, чиї інтереси ви представляєте. Зайдіть на сайт www.24com.ru, який надає послуги починаючим страховим агентам з пошуку клієнтів.
3
Замовте фахівцям в рекламному агентстві буклети, листівки, календарики (або створіть їх самостійно). Зверніться в службу доставки для того щоб вони допомогли вам з розповсюдженням реклами по організаціям та житловим будинкам. Замовте і візитки, щоб гідно представляти інтереси своєї компанії.
4
Зверніться до родичів і друзів з пропозиціями про страхування. Якщо хтось із них зацікавиться вашою пропозицією і підпише з вами страховий договір, обов'язково попросіть рекомендувати вас та іншим близьким і знайомим людям.
5
Спробуйте пошукати клієнтів методом «холодних дзвінків». Іншими словами, відкрийте телефонний довідник і дзвоніть по всіх номерах телефонів, власники яких представляють для вас інтерес. Перед цим обов'язково підготуйте приблизний сценарій спілкування по телефону. Ваша пропозиція має бути коротким, максимально інформативним, ненав'язливим.
6
Стати помічником у досвідченого страхового агента, який в силу своєї зайнятості не може вже працювати з усіма клієнтами. Якщо вам пощастить, то він поділитися з вами даними зі своєї бази по клієнтах (звичайно, не самим перспективними).
7
Якщо ви займаєтеся автострахуванням, спробуйте домовитися з співробітниками ДІБДР про надання ними оперативних відомостей про осіб, які не мають страховки на момент їх інспекції.