Як написати текст на малюнку.

Іноді дуже хочеться доповнити фотографію забавним текстом або відправити другу по електронній пошті красиву листівку до дня народження. За допомогою графічного редактора Photoshop можна написати на зображенні ефектно виглядає текст, а якщо напис не сподобається - змінити її.
Вам знадобиться
  • 1. Графічний редактор Photoshop будь-якої версії
  • 2. Файл із зображенням, на якому потрібно написати текст
Інструкція
1
В редакторі Photoshop відкрийте картинку, на якій потрібно написати текст. Виберіть меню "File" ("Файл"), пункт "Open" («Відкрити») Для швидкого відкриття можна використовувати «гарячі клавіші» "Ctrl + O".
2
На палітрі "Tools" («Інструменти»), яка знаходиться в лівій частині вікна програми, виберіть інструмент "Horizontal Type Tool" («Горизонтальний текст»). Можете скористатися «гарячою клавішею» "T" для вибору цього інструменту.
3
Оберіть шрифт. Це можна зробити в панелі, яка знаходиться у верхній частині вікна програми під головним меню.
4
Оберіть розмір шрифту. Цей параметр налаштовується в тій же панелі правіше назви шрифту. Розмір шрифту для напису на малюнку можна вибрати з меню або ввести з клавіатури в поле для числових значень.
5
Оберіть колір тексту, який буде написаний на картинці. Зробити це можна в тій же панелі, де настроюється розмір шрифту, клацнувши лівою кнопкою миші по кольоровому прямокутнику. З'явиться палітра, на якій можна вибрати колір для тексту.
6
Наведіть покажчик курсору на область малюнка, на якій нам потрібно написати текст і клацніть лівою кнопкою миші.
7
Напишіть текст на малюнку. Текст можна ввести з клавіатури або набрати його в будь-якому текстовому редакторі, а потім скопіювати і вставити поверх картинки в Photoshop. У палітрі "Layers" («Шари») автоматично створюється новий шар з текстом .Закончіте редагування тексту на малюнку, навівши покажчик курсору на цей шар в палітрі "Шари" і клацнувши лівою кнопкою миші.
8
Відредагуйте текст на малюнку, якщо результат видався не дуже вдалим. Для цього виділіть напис на зображенні і поміняйте шрифт, розмір шрифту або колір. Можна поміняти сам текст, ввівши нову напис з клавіатури або скопіювавши її і вставивши з текстового редактора.
9
Оформіть текст. Застосуйте до напису будь-який з стилів палітри "Styles" («Стилі»), яка знаходиться в правій частині вікна програми. Для цього наведіть покажчик курсору на значок стилю і клацніть лівою кнопкою миші.Попробуйте деформувати текст. Для цього наведіть покажчик курсору на значок "Create warped text" ("Створити деформований текст»), який знаходиться на верхній панелі під головним меню праворуч від прямокутника з кольором поточного шрифту. В меню оберіть вид деформаціі.Сохраніте файл. Робиться це через меню "File" ("Файл"), пункт "Save" ("Зберегти").
Зверніть увагу
Деякі шрифти, що зустрічаються на інтернет-ресурсах, можуть не підтримувати кирилицю. Якщо ви вибрали шрифт і друкуєте напис по-російськи, а вона не з'являється на малюнку, поміняйте шрифт.
Корисна порада
Збережіть копію файлу у форматі PSD, якщо збираєтеся повернутися до редагування написи.