Як зашнурувати черевики.

Зазвичай взуття продається вже зашнурованої. Але шнурки можуть порватися, їх потрібно буде витягнути для прання або вам просто захочеться поміняти колір. Ви будете здивовані, дізнавшись, що існують десятки способів шнурівки черевик.
Інструкція
1
Найпростіший - класичний, зигзагом. Просмикніть знизу вгору кінці шнурка в нижні отвори ботінка.Следіте, щоб кінці були однакової довжини. Перехрестіть кінчики і знову пропустіть шнурок знизу вгору в наступні дірочки. Повторюйте ці дії до тих пір, поки шнурок не пройде через всі отвори.
2
Пряма або прямокутна шнурівка. Підійде для взуття, якщо в ній парна кількість дирочек.Проденьте кінці шнурка зверху вниз. Правий кінець виведіть знизу вгору через наступне отвір праворуч, і Протягніть його зверху вниз в ліве отвір, що знаходиться на тому ж рівні. Лівий кінчик шнурка пропустіть знизу вгору через третій отвір зліва, тобто відразу над дірочкою, через яку пропущена права частина шнурка. Просмикніть ліву частину зверху вниз через отвір, що знаходиться праворуч. Підтягніть шнурки і продовжуйте шнурувати таким же чином до кінця. Чи не принципово, з якого боку ви почнете. Головне, щоб кінець шнурка опускався в отвір на протилежній стороні. Вийде, що один кінчик виводиться не через кожну дірочку, а чергується через одну.
3
Є спрощений варіант попередньої шнурівки. Кінці шнурків просмикуються спочатку так само, як при прямій шнурівці. Але при цьому залиште один кінець більш довгим. Той кінець, який коротше, виведіть знизу в саме верхнє отвір на черевику. Другим кінчиком Шнуруйте черевик за тим же принципом, який був описаний вище: виводите його знизу вгору, перекладайте на протилежну сторону, опускайте вниз, виводите наверх кінчик через отвір на тій же стороні. Продовжуйте ці дії до кінця.
4
Шнурівка черевик може бути зворотною, у вигляді зірки, навіть шнурками різних кольорів і т.д. Але ці способи більш складні, для них потрібно деяка вправність і, бажано, наочний посібник.
Взуття доводиться міняти кожен сезон, тому питання про придбання даного предмета стоїть гостро. Відомо, що люди з усіх регіонів Росії воліють купувати взуття в столиці, якщо є можливість відвідувати її хоча б двічі на рік. Це пов'язано з тим, що в Москві великий вибір взуття відомих брендів і торгових марок і періодично відбуваються розпродажі, на яких можна купити якісне взуття за цілком доступними цінами.
У регіонах такого вибору взуття немає і через низьку конкуренції рідко бувають великі знижки. Деякі радять за взуттям їздити в Європу, там не зустрінеш підробок і на розпродажах можна за прийнятну ціну зробити покупку. На жаль, не кожен може собі дозволити їздити в Європу.

Роздрібні магазини Москви

Один з найвідоміших і поширених магазинів взуття «БашМаг» має 65 торгових точок в Росії. З них 58 розташовані в Москві і Московській області, а також мережу в регіонах. Компанія почала свою діяльність в 1995 році, на даний момент в магазинах представлено близько 250 торгових марок. У 2013 році компанія запустила магазин в інтернеті з доставкою не тільки по Москві, але і по всій Россіі.Еще одна велика роздрібна - це «ЦентОбувь», що має боле 1000 торгових точок по всій Росії. У магазинах ЦентрОбувь представлений великий вибір недорогий взуття, що поєднує в собі комфорт, практичність і стиль. Часто проводяться акції, так що взуття тут можна купувати за дуже привабливими цінами.
У Москві багато магазинів даної торгової марки, завжди можна вибрати більш зручний по розташуванню.

Фабрики та представництва

Російська взуттєва фабрика «Спартак» є однією з найбільших в Росії. Фабрика виробляє жіночий, чоловічий і дитячий взуття під брендами «Спартак», bonton і Poliar. Близько століття існує дана компанія. Велика перевага взуття - це російське виробництво, висока якість і комфорт, широкий асортимент і відповідність модним тенденціям.Любітелей європейської взуття зацікавить оптове представництво взуттєвих фабрик ObuvItalia, що працює на російському ринку більше 15 років. У компанії працює шоу-рум для оптовиків, в якому представлені завжди свіжі колекції взуття італійських брендів, а в онлайн-магазині можна придбати взуття в роздріб. Якісна італійське взуття представлена за доступними цінами, яку можна придбати, не входячи з дому. Практично всі оцінять можливість примірки взуття при доставці курьером.Битует думка: чим дорожче взуття, тим вона якісніша. Це не завжди так, іноді запросто можна переплатити пристойну суму тільки за бренд.
Намагайтеся купувати взуття відповідно до бюджету, але враховуючи комфорт.
Вибирайте завжди взуття за розміром ноги і по повноті, щоб надалі уникнути мозолів, а також ниючих стоп через вузької колодки. Найкраще вибирати взуття з натуральних матеріалів, вони більш зручні, приймають форму вашої ноги і більше носкіе.Москва - велике місто, складно запам'ятати самому розташування всіх цікавлять вас магазинів. Для зручності і допомоги в пошуку магазинів можна скористатися інтернет-порталом CityOut.