Як почати читати книги. Як написати твір з англійської ЄДІ.

Ви вже забули, коли востаннє проводили вечір наодинці з книгою. Годинники очікування в пробках, роботи біля екрану комп'ютера або веселощів на вечірках змінюються лише сном і поїздками в офіс. На відпочинку хочеться відволіктися і від цих занять. Але одного разу виникає ситуація, коли ви розумієте: пора взяти в руки книгу!
Вам знадобиться
  • - книги;
  • - список бестселерів;
  • - журнали з літературною критикою;
  • - фільми-екранізації.
Інструкція
1
Починайте з легких книг. З якоїсь причини ви вирішили почати читати, так як лише кілька років тому проковтували по кілька товстих томів за тиждень, а тепер навіть журнал не можете осилити. Так як ви давно не торкалися до книгам, почніть з самого легкого і доступного - з бестселерів. Вони завжди лежать на найвидніших полицях в магазинах і коштують, як правило, немало.Почті будь-яке видання можна скачати в інтернеті або попросити у друзів або колег. Не обходить стороною букіністичні магазини, де за копійки можна придбати жаданий збірник оповідань чи захоплюючий детектив.
2
Орієнтуйтеся на списки літературних премій і читацькі відгуки. В інтернеті є списки найкращих книг за будь-який рік. Можна зупинити увагу на лауреатів літературних премій і лідерах продажів. Якщо вас цікавить якась певна тематика або жанри, можете відвідати щорічну книжковий ярмарок. Без книги ви звідти не підете.
3
Запишіться в бібліотеку, відвідуйте літературні кафе і обговорюйте книги на форумах. У Росії створені всі умови для читаючої і думаючої аудиторії: лекторії та кафе, бібліотеки, які щороку оновлюють фонди і переходять в цифровий формат. На численний форумах, присвячених літературі і читацьким пристрастям, ви зможете почерпнути масу інформації про новинки в літературному світі, яскравих дебютах і досконалих провалах визнаних майстрів слова.
4
Заведіть щоденник в паперовому або електронному варіанті саме для того, щоб записувати враження про прочитане, залишати замітки, хвалити і лаяти. Для цього підійде навіть соціальна мережа. Виписуйте найбільш сподобалися цитати. Незабаром ви «обростете» друзями та однодумцями. Таким чином цілком можна влитися в літературне співтовариство. Або просто почати знову читати книги .
Зверніть увагу
Не перестарайтеся з читанням легкої літератури: на неї можна «підсісти». Чергуйте сучасні та класичні твори. Так ви будете в курсі новинок і не забудете еталонного російської мови 19-20 століть.
Корисна порада
Читайте анотації та рецензії на книги, питайте ради читаючих друзів, беріть у них книги. Не обов'язково мати вдома всі видання, іноді одного оповідання досить, щоб зрозуміти, що це «не ваш» автор.