Як упакувати сорочку.

Футболки та сорочки на полицях магазинів лежать настільки акуратними стопками, що можна взяти будь-яку річ, і вона буде як щойно випрасувана. Уміння акуратно складати сорочки нагоді не тільки продавцям-консультантам.
Вам знадобиться
  • - рівна тверда площину;
  • - праска;
  • - лист картону.
Інструкція
1
Правильно складені сорочки економлять багато місця в шафі або валізі, якщо речі ви складаєте для подорожі. Для початку погладьте сорочку і почекайте приблизно хвилин 30, поки вона охолоне.
2
Виберіть рівну тверду площину достатнього розміру, щоб на ній помістилася сорочка. Це може бути стіл або жорстка ліжко. Перевірте, щоб всі гудзики, в тому числі на манжетах і комірі, були застебнуті.
3
Перша половина сорочки. Покладіть виріб на підготовлену поверхню лицьовою стороною вниз (тобто комірцем або кишенею вниз). Приблизно до середини складіть одну сторону сорочки. Візьміть рукав з того боку, яку ви тільки що відвернули, і загніть його в районі плеча таким чином, щоб манжет був паралельний краю рубашкі.Вторая половина сорочки. Розправте всі складки і повторіть ті ж самі кроки, але вже щодо другої половини сорочки.
4
Після цих дій сорочка повинна прийняти форму вузького прямокутника. Якщо вона звужується або, навпаки, розширюється донизу, значить, ви не зовсім правильно склали її. Поправте рукава так, щоб всі лінії стали прямими і рівними.
5
Якщо манжети стосуються краю сорочки, просто складіть її навпіл, переверніть на лицьову сторону і в такому вигляді, комірцем наверх, покладіть сорочку в шафу або валізу. Якщо ж манжети не доходять до краю, подверніте його до манжет, а вже потім складайте сорочку навпіл.
6
Якщо потрібно перевозити сорочки, а під рукою тільки м'яка сумка, всередину сорочки можете вкласти лист картону або тонку дощечку.
В році багато свят, коли вам потрібно дарувати чоловікам подарунки. Такі подарунки краще упаковувати своїми руками якось по-особливому. Не потрібно ніяких романтичних бантів, різних квіточок і намистин. Упаковка для чоловічого подарунка має бути строгою і стильною.
Вам знадобиться
  • пакувальний папір,
  • стрічечки,
  • клей
Інструкція
1
немаленькі роль відіграють кольору матеріалів, які ви використовуєте. Вони повинні бути досить стриманими, але одночасно соковитими і глибокими. Тому пакувальний папір візьміть однотонну або з яким-небудь простим візерунком. Розмір паперу повинен бути як мінімум в два рази більше самого подарунка. Папір має бути довгою.
2
Розкладіть перед собою пакувальний папір. З її короткої сторони загніть припуск (в майбутньому він буде рівнятися розміром рукавів вашої упаковки).
3
Потім уздовж довгої сторони паперу зробіть два згину.
4
З того боку, де ви робили припуск, загніть куточки. Вони будуть рукавчиками.
5
Переверніть заготовку, і таким чином рукава вже стали видні.
6
З протилежного боку загніть припуск два рази в напрямку наверх до середини вашої пакувального паперу.
7
В черговий раз переверніть папір і загніть її уголочки. Таким чином ви отримаєте майбутній комір.
8
Складіть упаковку навпіл, при цьому зачіпляються сторону з рукавчиками за куточки коміра.
9
Поверх коміра ви можете пов'язати оригінальний, строгий бантик, з його допомогою частини упаковки триматимуться набагато міцніше.
10
Так само ви можете зав'язати не простий бантик, а зробити, приміром, із стрічок краватку чи метелика.
11
Ще краще дозволять скріпити частинки упаковки дірочки, які ви можете зробити діркопробивачем крізь всі шари пакувального паперу поруч з краєм, у коміра, і пов'яжіть стрічку, при цьому зв'яжіть всі верстви упаковки.
12
Вийшла подарункова упаковка у вигляді складеної чоловічої сорочки. Ви можете її прикрасити різними способами. Головне проявити фантазію. Ви, наприклад, можете приклеїти смуги на рукавчики. Або ж можна зробити планку із застібками. Планку виріжте з паперу основного кольору, а гудзики з сріблястою паперу (із зворотного боку упаковки). Для того щоб гудзики виглядали справжніми, намалюйте на них дірочки простим олівцем, а нитки, якими гудзики здаються пришитими до вашої сорочці, можете малювати простий чорною ручкою.
13
Останнім штрихом може стати кишеньку з цієї ж пакувального паперу. Зверху приклейте однотонну облямівку. Окрасою кишені може послужити така ж гудзик, як і на планці із застібками. В даний кишеню ви можете покласти листівку.