Як оформити плакат до 8 березня.

У Міжнародний жіночий день 8 березня всі поздоровлення призначаються жінкам. Це можуть бути квіти або листівки, вірші чи пісня. А школярі оформляють плакат з поздоровленнями. Зробіть його незвичайним і цікавим. В ньому має бути багато добрих слів і побажань. Ви зможете приємно здивувати мам і дівчаток.
Інструкція
1
Розподіліть обов'язки між однокласниками. Хтось відповідатиме за оформлення, а хтось - за збір матеріалу. Якщо є люди, захоплені фотографією, попросіть їх зробити необхідні в оформленні знімки. Захоплений поезією учень може придумати вірші-привітання для дівчаток або підібрати вірші відомих поетів.
2
Розподіліть на ватмані місця для привітань та фотовиставки, віршів і малюнків.
3
Приготуйте фотографії з мамами. Вони повинні бути чимось цікаві: відображене незвичайне місце або смішна ситуація. Приклейте їх. Під кожною фотографією діти можуть написати слова про те, як дорога для них мама, як вони її цінують і люблять.
4
Можна попросити хлопців продовжити фразу «Моя мама ...» будь-яким висловлюванням. Мамам буде приємно прочитати добрі слова.
5
Художник повинен якомога більше квітів зобразити на плакаті, адже в цей день прийнято дарувати квіти.
6
Відведіть окрему рубрику для поздоровлень дівчаток. Приготуйте для них «секретики», адже дівчата це так люблять. Можна зробити їх у вигляді невеликих конвертиков, на яких слід написати, кому вони призначені. Хлопчики зможуть самі визначитися, кому написати поздоровлення і побажання. Приклейте їх.
7
Привітайте і вчительку. Напишіть крупно слово «сама», а далі кожен учень повинен написати одне визначення: «найдобріша, красива, розуміюча» і т.д.
8
Вірші, написані любителем поезії з вашого класу, обов'язково запишіть, красиво оформивши. Діти, які вміють красиво малювати, повинні допомогти це зробити.
9
Жінка - мати, берегиня вогнища. Зобразіть жінку з немовлям на руках. Для жінки головним у житті є материнство. Підкресліть це в плакаті.
10
Прагніть до естетичності в оформленні. Не забувайте про щирі, теплі слова любові і подяки, які зворушений будь-яку маму. Такий плакат на святі буде як не можна до речі.