Як організувати продаж ваших товарів.

Грамотна організація процесу продажів - запорука успіху будь-якого бізнесу. Планування будь-якого бізнесу повинна починатися з якісного маркетингового дослідження, чітко визначає вашу цільову аудиторію і потенційного покупця.
Вам знадобиться
  • - фахівець з проведення маркетингових досліджень
  • - грамотний рекламний агент а також менеджер з продажів
  • - досвідчені співробітники, що мають достатній досвід в продажах
Інструкція
1
Реклама - двигун торгівлі. Для того, щоб запустити рекламну кампанію якого-небудь продукту, потрібно провести грамотне маркетингове дослідження. Його метою є визначення потенційного покупця - людину, яка захоче купити саме ваш продукт. Важливо знати, група людей якого віку, кола інтересів і матеріальних можливостей готові будуть витрачати гроші на новинку.
2
Чітко усвідомлюючи коло інтересів, характерних для вашого потенційного покупця, його фінансових можливостей і купівельного попиту, можна приступати до створення рекламної кампанії. Без реклами в наш час вести бізнес практично неможливо. Для початку треба визначитися з каналами поширення реклами: - інтернет- телереклама- радіореклама- реклама в друкованих ізданіях- реклама на транспорті-вулична реклама
3
Інтернет - це самий простий, доступний і швидко окупається варіант реклами, до того ж вона охоплює найбільшу аудиторію користувачів найрізноманітніших категорій. Наприклад, відкривши для початку невеликий інтернет-магазин і запустивши пробну рекламну кампанію, ви можете зробити висновки про рентабельність вашого бізнесу з найменшими затратами. З причини відсутності орендної плати, необхідності наймати персонал для магазину ви істотно скоротите суму необхідних вкладень. Для його відкриття вам знадобитися принаймні фахівець з програмування та веб-дизайну, а також людина, що має досвід в активних продажах через інтернет. І, звичайно, доведеться оплатити рекламу на найбільших пошукових порталах - це саме ідеальне місце для розкрутки нового продукту.
4
Майте на увазі, що необхідно буде організувати доставку товару покупцям. Самим безпрограшним варіантом буде доставка поштою за рахунок одержувача, причому по 100% -ної передоплатою. Так ви зможете максимально перестрахуватися від несплати і відмов від покупки, а також від повернень.
Зверніть увагу
Ваші очікування можуть не виправдатися, тому будьте готові внести зміни як в сам продукт, так і в спосіб його поширення.
Якщо у вас в наявності комп'ютер, постійний доступ в інтернет і багато вільного часу, тоді у вас є можливість організувати інформаційний бізнес без будь-яких первинних вкладень. Однак для цього потрібні деякі спеціальні знання, якими ви зможете при бажанні опанувати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушники;
  • - мікрофон;
  • - диски.
Інструкція
1
Розпишіть докладно свою бізнес-ідею на листку паперу. Добре подумайте над тим, що ви можете запропонувати ринку в мережі. Проаналізуйте пошукові запити в «Яндексі» і переконайтеся, що ви задовольните запити багатьох людей. Найбільш прибуткові ніші для організації бізнесу в мережі: гроші, відносини, секс, краса і здоров'я. Товари в цих областях будуть завжди затребувані, незважаючи на конкуренцію.
2
Почніть збирати цінний матеріал на просторах інтернету. Навіть якщо у вас немає досвіду в тій області, в якій ви хочете зробити продукт, то ви можете почати навчатися даного питання. Просто знаходите і читайте корисний матеріал по темі продукту. Практикуйтеся в обраній сфері (наприклад, займайтеся спортом і записуйте результати), збирайте матеріал в одну папку і порекомендуйте методики своїм друзям. Важливо, щоб ваші стягнення приносили практичну користь людям.
3
Створіть серію навчальних відео по темі. Як тільки ви будете впевнені, що ваша методика працює, і ви зібрали весь потрібний матеріал, почніть його систематизувати. Розпишіть план створення презентацій і навчальних відео. Для цього вам знадобиться Microsoft PowerPoint і Camtasia Studio. Скачати безкоштовно ці програми ви зможете з офіційних сайтів.
4
Запишіть всю інформацію на диск. Тепер, коли у вас на руках є навчальний матеріал, ви можете його упакувати. Пам'ятайте, що більшість продажів в мережі здійснюються післяплатою, тобто відправкою по пошті. Зробіть першу партію дисків з вашими відеурока. Для запису уроків на диск вам знадобиться програма Nero.
5
Зробіть продає сайт з описом вашого інформаційного продукту. Зареєструйтесь на «безкоштовний сайт». Придумайте назву для свого ресурсу. Воно повинно відповідати назві продукту або ніші, в якій ви ведете бізнес. Далі розкажіть детально про свій навчальний курс, слідуючи схемою продає тексту. Про неї ви можете дізнатися на сайті ab-text.ru.
6
Почніть рекламувати даний сайт на всіх просторах мережі інтернет. Робіть це на тематичних блогах, форумах, в соціальних мережах, в розсилках інших авторів. Але ніколи не використовуйте СПАМ та інші нелегальні методи просування продукту. Незабаром ви отримаєте свою першу прибуток. Якщо ви почнете вкладати в рекламу сайту і покупку платного хостингу/домену, то зможете організувати більші продажу.
Зверніть увагу
На організацію даного бізнесу без спеціальних знань може піти 3-6 місяців. Будьте готові до цього. Ви не зможете миттєво отримати прибуток.
Корисна порада
Вдосконалюйтесь в обраній ніші кожен день.