Як виховати силу духу.

Людей часто ламають обставини, вводячи в депресію і віднімаючи бажання жити. Здається, що сила людського духу не може впоратися з певними проблемами і виходу із замкнутого кола немає. Але при бажанні сила духу може бути розвинена настільки, що навряд чи хоч які-небудь обставини зможуть вас зламати.
Інструкція
1
Візьміть листок і напишіть причини і життєві фактори, які турбували вас раніше, турбують зараз і, можливо, будуть турбувати в майбутньому. Закресліть факти минулого, які ви вже відпустили від себе. Тепер подумайте про те, чи зможуть вони потурбувати вас зараз або потім. Скоріш за все, вже немає. Забудьте їх.
2
Задумайтеся про те, що турбує вас зараз. Виробіть методи боротьби з цим. Вам неприємний чоловік. Він змушує вас почувати себе гірше. Розстаньтеся з ним, виключіть з кола спілкування. Проаналізуйте все. Можливо причина криється в вас саміх.То, що вам ще належить, потрібно продумати вже зараз. Можливо, вам загрожує армія (якщо ви чоловік) або швидке народження дитини (якщо ви жінка). Виховання сили духу починається з вирішення поточних проблем і забуття примар минулого.
3
Подумки або на папері складіть список найбільш гідних якостей, притаманних вам. Спроектуйте їх на всі життєві труднощі. Шляхи вирішення проблем підкаже ваш характер. Впевненість у здібностях апріорі виховує і зміцнює силу духу .
4
Лягайте і прокидайтеся з тією думкою, що вам під силу абсолютно все. Почніть з малого. Подумайте про те, що раніше ви не зробили б ні за яких умов. Переборіть себе і спробуйте. Якщо буде сильна мотивація, ви без зусиль справитеся з поставленим завданням.
Зверніть увагу
Не варто відволікатися від поточних справ і повністю йти в самовиховання, це може призвести до розладу особистості і глибокої депресії. Процес виховання має бути поступовим і чітко дозованим.
Корисна порада
Людина - істота соціальна, тому завжди переймайте позитивний досвід інших людей. Наприклад, Олександр Васильович Суворов. Його здоров'я ніколи не дозволило б йому стати одним з найвидатніших полководців в історії. Але сила духу важливіше сили тіла, саме в її вихованні криється життєвий успіх.