Як оформити щоденник. ідеї оформлення щоденника.

Друкована продукція володіє величезним асортиментом, особливо примітні щоденники . Варто тільки підійти до прилавка з ними, як очі розбігаються від яскравих фарб і форматів. Але для тих, хто завжди прагне до досконалості й оригінальності вони не представляють особливого інтересу. Вибір таких покупців лягає на прості щоденники , які можна оформити на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • щоденник, різнокольорові олівці, крейда, папір на клейкій основі, намистини, тканина будь-якої фактури, стрічки, тасьма, клей
Інструкція
1
У першу чергу треба придумати тематику оформлення щоденника. Для яких цілей він буде використовуватися і ким. Найчастіше такою творчістю займаються дівчатка-підлітки або молоді дівчата. Отже, використовуватися він буде для записів особистого характеру, наприклад, в якості щоденника або книги для запису кулінарних рецептів та інших дрібниць. Такого роду щоденники можуть бути різного розміру, від мініатюрних, для дамської сумочки, до великих форматів, які зберігаються в прикроватной тумбочке.Вибірая щоденник для оформлення, варто звертати увагу на палітурка, якість сторінок, розлініяний вони чи ні , а так само на розмір. Якщо він буде використаний для записів, то краще всього вибирати розлініяний, датований щоденник. Для любительок робити замальовки підійде щоденник з порожніми сторінками.
2
Приступати до оформлення, варто з уже готовою ідеєю, повним баченням кінцевого результату. Ось тут і потрібні канцелярське приладдя. У хід може піти все, що попадеться під руку. Відштовхуватися варто, знову ж таки, від ідеї і призначення ежедневніка.Оформленіе щоденника для особистих записів у вигляді щоденника може бути виконано в теплих, пастельних відтінках, з використанням м'якої тканини для декору. Достатньо взяти шматок шовку або оксамиту, викроїти за розмірами щоденника. Взяти клей і покрити їм обкладинку зовні, відразу приклавши підготовлений шматок тканини. Краю тканини можна загорнути всередину щоденника. Щоб приховати їх, можна вирізати з паперу, на клейовий основі, відповідні за розміром половинки і закрити краю тканини з обох сторін щоденника. Таким чином, можна отримати нову обкладинку і зайнятися її декоруванням. Це можуть бути візерунки з страз, які прикріплюються за допомогою клею або термообробки. З роллю декорування чудово справляються і готові аплікації, квіти з тканини і бісер. Якщо є залишки мережива, то і його можна нехай у справу, прикрасивши по краях ежедневніка.Орігінальную і красиву закладку виготовляють з шматочка декоративної тасьми або тонкої стрічки. Прикріпити її легко за допомогою клею ПВА.
3
Розібравшись із зовнішнім оформленням, можна зробити щоденник більш оригінальним, прикрасивши його ще й всередині. Є невеликий секрет: взяти прості кольорові олівці і лезом настругати на сторінку щоденника дрібну, як пісок, стружку. Потім слід легкими рухами розтушувати цю пилок по сторінці, надаючи хитромудрі візерунки або зробивши суцільний фон. Так, щоденник стане ще більш оригінальним і цікавим.
Зверніть увагу
При виборі тканини варто приділити увагу її складу, краще, якщо це буде щільна тканина. При виборі щоденника бажано, щоб обкладинка була жорстка, сторінки білі і щільні. Як аксесуари для декору використовуйте ті, які можна приклеїти звичайним клеєм.
Корисна порада
Щоб робота приносила радість, необхідно займатися оформленням з гарним настроєм. При наявності ідеї та фантазії процес може стати захоплюючим заняттям. Якщо залучити до нього ще й дітей, то час пролетить непомітно, а задоволення отримають всі, хто був задіяний в оформленні.