Як стригти вуса.

У всі часи вуса служили незмінним прикрасою чоловіків. Для сучасного чоловіка вуса - це не просто прикраса, а й засобом кардинального перетворення зовнішності. Якщо підібрати найбільш підходящу форму вусів, то можна приховати недоліки зовнішності і відкоригувати форму обличчя.
Інструкція
1
Вибираючи форму вусів, обов'язково добре продумайте, як вона буде виглядати в поєднанні з вашими рисами обличчя, з відстанями між підборіддям, ротом і носом, а також з формою носа. Кожна стрижка вусів вимагає від майстра строго індивідуального підходу до кожного чоловіка окремо. Однак існує кілька загальних правил, які характерні для будь-якого типу обличчя і для кожного варіанту вусів. Зокрема, потрібно запам'ятати, що гострі кінчики вусів необхідно филировать гострою бритвою. Якщо вуса вийшли занадто пишні, то цю проблему можна усунути за допомогою філірувальних ножиць, якими вам необхідно буде обробити нижній край вусів.
2
Якщо ваші вуса сильно виросли і ви бажаєте зробити їх коротше, то в першу чергу розчешіть їх. Причому робити це потрібно у зворотному напрямку - від країв до центру. Після цього ножицями отстрігіте зайві кінці. Для додання вусах потрібної форми скористайтеся щипцями. Купуйте тільки якісні, плоскі щипці, які мають стабільний нагрів. Вуса обов'язково підготуйте до естетичного оформлення. Для цього вирівняйте їх ножицями. Від центру вправо і вліво розчешіть вуса .
3
Після того як ви точно продумаєте вигляд і форму майбутніх вусів, то починайте захоплювати їх серединну частину нагрітими, але не дуже гарячими щипцями. Відтягніть волоски від шкіри в сторону і надайте їм бажану форму. Потім відпустіть край вусів, який ви обробили, і защипують новий. Не беріть відразу велику пасмо вусів. Форму своїм вусах надавайте у напрямку від їх центру в сторони. Якщо вам хочеться трохи підвернути вуса вгору, то під час обробки вусів злегка повертайте щипці так, щоб у напрямку росту вгору намотати пасмо волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qNse2Rzh0vw
Корисна порада
Після завершення термообробки вусів розчешіть їх спеціальною щіточкою і вже ножицями зріжте непотрібні волосся.