Як приготувати розчин для мильних бульбашок. Як приготувати мильні бульбашки будинку.

Пускати летять по повітрю переливаються мильні бульбашки - улюблена забава дітей. За день дитина запросто може використовувати всю баночку. Щоб вам не довелося пізно ввечері бігти до супермаркету за новою, зручно вміти приготувати розчин для мильних міхурів будинку.
Вам знадобиться
  • - засіб для миття посуду (рідке і порошкове)
  • - гель для душу
  • - господарське мило
  • - гліцерин
  • - цукор
  • - нашатирний спирт
  • - вода.
Інструкція
1
Найчастіше діти, намагаючись приготувати розчин для мильних міхурів самостійно, переводять флакони шампуні і мила. Бульбашки з такої рідини надуваються погано і лопаються, не встигнувши долетіти до землі. Для того, щоб створити справжній розчин для мильних міхурів, необхідно знати деякі маленькі хитрощі.
2
Найпростіший спосіб такий. Візьміть 200 грамів засоби для миття посуду (не використовуйте засіб, який наливають в посудомийну машину), додайте до нього 600 мілілітрів холодної води і 100 грамів гліцерину. Саме за рахунок вмісту гліцерину в розчин е стінки мильних міхурів виходять міцними, а сам міхур, відповідно, довгоживучим.
3
Візьміть 600 мілілітрів гарячої води, додайте до неї 300 грамів гліцерину, 20 крапель нашатирного спирту і всипте в рідину 50 грамів будь-якого порошкоподібного засоби для миття посуду. Отриману суміш потрібно ретельно перемішати і залишити настоюватися протягом двох - трьох днів. З плином часу процідіть рідину і поставте її в холодильник на 12 годин. Ваш розчин для видування мильних міхурів готовий.
4
Візьміть шматок господарського мила і натріть його на тертці. Отриману мильну стружку (її у вас має вийти близько чотирьох столових ложок) всипте в 400 мілілітрів води і розчин ите на повільному вогні. У масу додайте 200 грамів гліцерину і 2 чайні ложки цукру. Дочекайтеся, поки цукор повністю розчин деться в рідині, а потім перемішайте. Ваш розчин готовий.
5
Якщо у вас вдома стоїть гель для душу, яким ви не маєте наміру користуватися, ви можете використовувати його для приготування розчин а для видування мильних міхурів. Візьміть гель і розведіть його водою в рівних пропорціях. До що вийшло розчин у додайте одну - дві чайні ложки цукру. Щоб бульбашки вийшли більш міцними, можете додати туди гліцерину. Вийде відмінна рідина для мильних міхурів.