Як зробити паркан із сітки. гідроізоляційна мастика для стовпів.

У вас з'явилася своя дача. Час сіяти і садити, що б зібрати урожай. Але спочатку потрібно обгородити поле для обробітку. Можна поставити дерев'яний паркан . Але це заняття довге і дороге. Як сказав гуморист Михайло Задорнов: Росія єдина країна, де роблять меблі з тирси, а паркан з дерева. Побудуйте огорожа з сітки рабиці, адже це недорогий і практичний матеріал.
Інструкція
1
Термін служби сітки рабиці, захищеної антикорозійним полімерним покриттям двадцять і більше років. Купити рабицю можна в будь-якому магазині. Такий паркан не затінює рослини і у них не буде нестачі в сонячному світлі. Спочатку визначитеся з кількістю матеріалу. Виміряйте ділянку, вбийте кілочки по його кутах і натягніть по периметру шнур. Стовпи встановлюйте з інтервалом в два з половиною чи три метра.Можете виготовити стовпи з дерев'яних жердин, бруса або більше довговічного матеріалу - металевих стовпів.
2
Якщо встановлюєте дерев'яні стовпи, обов'язково ошкуріть їх. Для цієї роботи підійде сокиру. Знімайте кору під гострим кутом. Частина стовпів, яка знаходитиметься в землі, обробіть гідроізоляційної мастікойМеталліческіе стовпи попередньо очистіть металевою щіткою і знежирте будь-яким розчинником, потім пофарбуйте. Не забудьте і про гідроізоляційну мастику, як і у випадку з дерев'яними опорами. Зверху в стовпи вставте заглушки, що б всередині нього не збиралися опади. Інакше вони будуть руйнувати металл.Вибірайте сітку по ширині виходячи з висоти паркан а.
3
Вирийте ями під стовпи. Вони повинні бути глибиною близько метра. Щоб стовпи з часом не просіли, насипте на дно ям пісок і щебінь і утрамбуйте. Замість щебеню можете покласти половинку кірпіча.Установіте стовпи в ями і засипте грунтом, поступово його утрамбовуючи. Робіть це дерев'яним бруском.Металліческіе стовпи можна забетонувати.
4
Тепер, коли стовпи встановлені, приступайте до монтажу сітки. Встановіть рулон біля кутового стовпа і закріпіть край. Якщо сітка не захищена від корозії, підніміть її над грунтом на п'ять-десять сантиметрів. До металевих стовпів приваріть спеціальні гачки, на які буде кріпитися сітка. Можна використовувати хомути для труб. Як варіант, прив'яжіть сітку до стовпів за допомогою дроту.
5
Після того, як край сітки закріпили, акуратно розмотуйте рулон і кріпіть рабицю до наступного стовпа. І так по всьому периметру. Добре натягайте сетку.Удачного вам дачного сезону.