Як лікувати алергічний висип. Алергічний висип лікування.

Алергічна висип буває двох видів: внутрішня і зовнішня. Першу називають ангіоневріческім набряком, а друга в народі зветься кропив'янкою. Причини кожного з цих подразнень шкіри можуть бути різними, а для того, щоб вилікувати їх, як раз-таки причину і потрібно встановити.
Інструкція
1
Для встановлення причини виникнення алергічної висипки вам необхідно буде звернутися до фахівця. Лікар-дерматолог або терапевт задасть вам кілька запитань, досліджує історію хвороби, призначить обстеження і здачу спеціальних аналізів для виявлення кропив'янки або ангіоневріческого набряку. Також вам може бути рекомендовано проведення шкірної проби (це допоможе дізнатися, на яке саме речовина виникає алергія) і аналізу крові (для виявлення захворювань, здатних спровокувати алергічну реакцію).
2
Якщо ініціює алергію фактор був успішно виявлений, його потрібно усувати. А це, мабуть, справа не менш складне. Найчастіше для ослаблення симптомів алергії фахівці виписують своїм пацієнтам антигістамінні засоби. Правда, вони будуть діяти ефективно тільки в тому випадку, якщо приймати їх за чітко встановленою схемою. Лікування хронічної кропив'янки проводять не тільки за допомогою антигістамінів, іноді їх поєднують з іншими препаратами. Наприклад, якщо пацієнт не досягає бажаного результату, йому рекомендують приймати пероральні кортикостероїди. При важкій формі ангіоневріческого набряку робиться ін'єкція епінефрину (адреналіну) або прописується кортизон.
3
При появі будь-якого виду алергічної висипки (ще до звернення до лікаря) ви можете діяти наступним чином: прикладіть холодний компрес або просто вологу тканину до уражених ділянок шкіри. Також варто одягатися в простору і легкий одяг, працювати і відпочивати в прохолодному приміщенні. Це, звичайно, не вилікувати хворобу, зате позбавить від неприємних відчуттів і допоможе пережити період висипань.
4
До речі, далеко не всі знають, за яких саме симптомах слід звернутися до лікаря. Ось деякі з них: запаморочення, утруднення дихання, набрякання губ, язика або всього обличчя, свистяче дихання, стискання грудної клітки.
Зверніть увагу
Як лікувати алергічну висип і ангіоневріческій набряк? Кращим способом лікування цих захворювань є виявлення і усунення ініціюючого алергію фактора, але це нелегке завдання. З метою послаблення симптомів кропив'янки та ангіоневріческого набряку, терапевти і дерматологи зазвичай приписують пацієнтам антигістамінні.
Корисна порада
Алергічна кропив'янка є шкірною реакцією на який-небудь алерген. У хворого в значній мірі утруднюється дихання, і, якщо своєчасно не надати медичну допомогу, то результат може бути летальним. Лікування алергічної кропив'янки. Насамперед потрібно усунути причину, що спровокувала розвиток подібної реакції, хоча, як правило, встановити алерген неможливо.