Як перевірити диск на помилки.

Нам усім дуже не подобається, коли наш комп'ютер починає гальмувати. Причин цьому може бути маса, і одна з них - накопичилися на ньому помилки, які є результатом збою програм, їх конфліктів, діяльності вірусів і т.д. На щастя, цю проблему можна досить просто вирішити. Для цього необхідно перевірити Ваш жорсткий диск на наявність помилок.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і елементарні навички роботи на ньому.
Інструкція
1
Відкрийте папку "Мій комп'ютер". У ній міститься список всіх ваших пристроїв, на яких може бути записана інформація будь то жорсткі диски, DVD-ROM'и, дискети, або флеш-накопичувачі.
2
Виберіть жорсткий диск, який необхідно перевірити на помилки. Найчастіше ваш вибір буде падати на системний диск, тобто диск, на якому у вас встановлена операційна система. Наведіть на нього курсор і натисніть праву кнопку миші, щоб відкрити контекстне меню.
3
Виберіть вкладку "Сервіс", потім "Виконати перевірку".
4
У меню, поставте галочки в поля "Автоматично виправляти системні помилки" і "Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектора". Потім натисніть "Запуск".
5
Якщо ви вирішили перевірити системний диск, то після натискання кнопки "Запуск" з'явиться повідомлення про те, що перевірка диска буде здійснена тільки при наступному запуску системи. Якщо ж ви перевіряєте другий жорсткий диск, то перезавантаження не знадобиться.
Зверніть увагу
Системний диск перевіряється досить тривалий час, в залежності від його обсягу. Тому якщо у вас є які-небудь невідкладні справи, пов'язані з комп'ютером, скасуйте перевірку диска простим натисканням будь-якої кнопки.
Корисна порада
Перевірка жорсткого диска на помилки іноді допомагає вирішити великі проблеми, навіть відмова запуску операційної системи.