Як навчитися малювати птахів.

В природі існує близько 10 000 видів птахів . Зустріти їх можна де завгодно. Птахи дуже красиві і різноманітні істоти, до того ж кожна з них має свій характер. Але більшість пернатих мають спільні, легко пізнавані риси. Поспостерігавши за ними, можна зобразити їх на папері.
Вам знадобиться
  • Простий олівець, папір, гумка.
Інструкція
1
Проведіть спостереження за птахів їй, яку хочете намалювати. Зверніть увагу на те, яку позу приймає птахів а, коли стоїть на місці. Запам'ятайте, який у пташки дзьоб, хвіст і колір оперення. Намітьте овал голови, лінію нахилу тулуба. Визначивши пропорції голови, тулуба і хвоста, зробіть приблизний нарис контура птахів и.
2
Прорисуйте дзьоб, який більше за інших частин виражає характер птахи. Задайте потрібний тон кольору дзьоба. Далі визначте місце посадки крила. Намалюйте його і виділіть олівцем. Надайте чіткості елементам, що йде майже паралельно лініям крила - це груди і спина птахів и.
3
Потім остаточно обведіть голову і чітко прорисуйте лінію шиї. Зробіть плавним перехід: голова - шия - спина. А потім голова - шия - груди. Для того щоб тулуб птахів и виглядало об'ємним, прорисуйте плече і нижню частину крила на передньому плані. Після повного збігу рисуемой частини з силуетом, чітко обведіть плече і задайте напрямок пір'я.
4
Виконайте рефлекс на животі: залиште черевце світлим, злегка затемнивши його периферію. Це прийом, при якому відображається відсвіт кольору, щоб передати об'єм зображення. Світло сірим прорисуйте тіні позаду і під головою.
5
На кінцевому етапі опрацюйте більш детально дзьоб і голову. Верхню частину дзьоба в його підставі і потиличну частину голови зафарбуйте темніше. Темнішою зробіть шию і частина грудки до лінії плеча. Светлосерое кольором прорисуйте тіні позаду птахів и і під головою.
6
Чітко намалюйте лапки і зафарбуйте їх темною фарбою біля основи. Намітьте гілочку під лапками. Заштрихуйте крило і спинку. Виділіть лінії хвоста, плавно виконуючи перехід до них зі спинки. Прорисуйте очей більш чорним, залишивши відблиски. Освітлити за допомогою ластику місце над дзьобом на рівні очей.
7
Обрисуйте пір'я навколо голови і очей. Голову зверху трохи освітлити за допомогою ластику, щоб надати їй обсяг. Додайте на малюнок фон. Для більшої виразності найтемнішу частину фону розмістіть у самої світлої частини голови і дзьоба. Ослабьте фон по тону позаду шиї і під дзьобом. Ваша птахів а готова.