Як зшити рукавиці з хутра.

Справжня «російська» зима відрізняється суворими морозами і сильними вітрами. У холодну зиму рукавиці зігрівають від цього жахливого холоду. І якщо у вас є трохи штучного або натурального хутра , ви можете спробувати зробити рукавиці своїми руками. До того ж в магазині не завжди знайдеш хутряні рукавиці.
Інструкція
1
перекреслити знайдені викрійки на картон. Підкоригує викрійку під свій розмір, поклавши долоню поверх креслення. Потім виріжте. Картонні викрійки прикладіть до хутра з виворітного боку і обведіть по контуру крейдою або шматком мила. Виріжете деталі рукавиць. Такі ж викрійки переведіть на тканину для підкладки і теж виріжте.
2
Складіть вирізані деталі рукавиць і підкладки лицьовими сторонами і змітайте. Прошийте на швейній машинці по краю. Самі рукавиці і підкладка зшиваються окремо. На підкладці зробіть строчку трохи далі від краю, ніж на рукавицях (приблизно на півсантиметра).
3
Розріжте стрічку на маленькі шматочки довжиною 3,5 см (всього 8-12 штук). Виверніть рукавицю і навколо зап'ястя вручну пришийте на кожну рукавицю по 4-6 петель зі стрічки. Пришивати потрібно прямо на хутро. Для цього складіть шматок стрічки вдвічі і пришити за краї до рукавицам.
4
Краї рукавиці загніть трохи всередину (сантиметри 3-4). Спочатку змітайте, а потім прошийте строчку на машинці на відстані 1-1,5 см від краю. Те ж саме повторіть з підкладкою. Врахуйте, що не будь швейна машина зможе легко зшити хутро. Якщо є регулятор лапки, то поставте його в середнє положеніе.Еслі ваша машинка має плаваючий човник і призначена для зшивання тонких тканин, то швидше за все вам не удасться стачать на ній товстий хутро. Чи не упорствуйте. Ви тільки зламаєте голки або навіть саму машину. Поступите простіше - прошийте хутряні деталі на руках.
5
Виверніть навиворіт рукавицю і покладіть наверх підкладку. По самому краю прокладете строчку по периметру рукавиці. Готові рукавиці виверніть і втягніть в петлі шнурок. Другу рукавицю зробіть по аналогії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CQejmYEWzgo
Хутряні рукавиці можуть стати життєво необхідним предметом одягу під час суворої зими або просто стильним і красивим аксесуаром для модниці. Їх можна зшити з будь-якого хутра, як натурального, так і штучного.
Вам знадобиться
  • - шматочки хутра;
  • - лезо або гострий ніж;
  • - голка і міцні нитки;
  • - наперсток.
Інструкція
1
Як і для пошиття будь-якого іншого виробу, вам буде потрібно форма. Зробити її дуже просто. Притисніть долоню до аркуша паперу і обведіть її (за винятком великого пальця). Для манжети додайте п'ять-сім сантиметрів.
2
Виріжте заготовку з паперу й перенесіть її на картон, додавши по 1,5 сантиметра по краях. Зробіть аналогічно другому викрійку для внутрішньої частини рукавиці , але на ній потрібно зробити виріз для великого пальця. Для цього на один сантиметр вище зап'ястя і один сантиметр від бокового краю прокреслите два перпендикулярних відрізка зі сторонами 5 і 4 сантиметри (вони повинні перетинатися посередині). Кінці цих відрізків з'єднайте плавною лінією, щоб вийшов овал.
3
Далі зробіть викрійку для великого пальця. Прикладіть його до аркуша паперу і обведіть його. Додайте припуски на шви по 0,5 сантиметра з кожного боку, складіть навпіл уздовж великої сторони і виріжте.
4
Прикладіть викрійки до мездре шкурки або виворітного стороні штучного хутра і обведіть ручкою або фломастером. При розкрої зверніть увагу на розташування ворсу. Він повинен лежати по відношенню до зап'ястя.
5
Виріжте деталі обережно за допомогою леза або гострого ножа, акуратно розсовуючи ворс.
6
Деталі зшивайте вручну швом через край або петельним. Розташовуйте стібки близько один до одного. Потім виверніть рукавицю на лицьову сторону. По краю пришийте косу бейку.
7
З цієї викрійці викроїте з підходящої тканини підкладку. Зшийте деталі вручну або на швейній машині. Чи не вивертаючи, вставте в хутряну рукавицю. Це зручніше робити, надівши на свою руку.
8
Зігніть бейку всередину і пришити до неї підкладку. Одна рукавиця готова, таким же чином зшийте і другу.