Як збільшити потужність дизельного двигуна. Як збільшить потужність двигуна дизель.

Безперечні плюси дизельних двигунів: високий крутний момент і економічність. Мінуси: низька потужність і ресурс. Тому інженери прагнуть збільшити потужність дизелів ...
Інструкція
1
Збільшення ступеня сжатіяСтепень стиснення безпосередньо впливає на ефективність згоряння палива. Чим вище ступінь стиснення, тим меншою кількістю палива буде досягнута та ж потужність . В дизельних двигунах зазвичай використовуються значення ступенів стиснення від 18: 1 до 22: 1, чим пояснюється їх високу ефективність роботи в порівнянні з бензиновими двигунами. Повної реалізації цих переваг сприяє відсутність дросельної заслінки на дизелях. Наприклад, підвищення значення ступеня стиснення всього на одиницю дає прибавку до потужності 2% .Однак, збільшення ступеня стиснення не завжди призводить до збільшення потужності. Якщо ступінь стиснення знаходиться близько межі детонації для даного виду палива, то подальше збільшення ступеня стиснення буде погіршувати потужність і надійність двигуна.
2
Система Common RailДанная система застосовується в системах живлення дизелів з 1997 року. Common Rail - метод упорскування паливної суміші в камеру згоряння під високим тиском, не що залежить від навантаження або оборотів двигуна. Відрізняється від використовувалася раніше системи ТНВД тим, що створює тиск саме в момент упорскування палива в камеру згоряння, а не всередині впускного колектора. Це дозволяє оптимізувати склад паливної суміші і параметри згоряння окремо для кожного циліндра. Система дає прибавку до потужності до 30%. Конкретний показник надбавки потужності для кожного дизельного двигуна з Common Rail в чому залежить від залежать від тиску уприскування. В системах Common Rail третього покоління тиск упорскування становить близько 2000 бар. Найближчим часом буде запущено у виробництво четверте покоління систем Common Rail з тиском впорскування близько 2500 бар.
3
ТурбонаддувЕто ефективне і поширений засіб підвищення потужності як дизельного, так і бензинового двигуна. Турбіна подає в циліндри додаткову кількість повітря, що дозволяє збільшити подачу палива, а, отже - збільшити потужність . Беручи до уваги, що тиск вихлопних газів дизеля в 1.5-2 рази вище, ніж у бензинового, турбокомпресор більш ефективно працює на дизелях: забезпечує наддув з найнижчих оборотів і не має характерного провалу після різкого натискання на педаль акселератора - турбоями. Відсутність дросельної заслінки в дизельному двигуні дозволяє обійтися без складної схеми управління турбіною. Встановлюваний в парі з турбокомпресором проміжний охолоджувач наддувається повітря (інтеркулер) дозволяє ще більше поліпшити наповнення циліндрів і отримати прибавку потужності 15-20%. Ще одна перевага турбонаддува на дизелі: він не втрачає в потужності при експлуатації в високогірних районах.
4
Чип-тюнінгВ даному випадку потужність дизеля підвищується за рахунок установки електронного коректора параметрів моменту упорскування, тривалості уприскування (пропорці) і збільшення тиску наддуву. Сучасніше чип-комплекти, виготовлені за передовими технологіями дозволяють збільшити потужність турбодизельного двигуна на 25-35% і зменшити витрату палива на 10% .Монтаж таких комплектів не вимагає спеціальних навичок, будь-якої додаткової доробки, оснащені докладними інструкціями з установки і призначені для самостійного монтажу власником авто навіть за відсутності у нього докладних знань про пристрій.
Зверніть увагу
Якщо спосіб не призначений для застосування самостійно, відмовтеся від нього або зверніться в спеціалізовану фірму. В іншому випадку цілі не будуть досягнуті, а витрати підуть даремно.