Як полегшити токсикоз при вагітності. Як полегшити токсикоз при вагітності.

Багато дівчат вважають, що при вагітності обов'язково виникає токсикоз , який при чинячи багато незручностей. Але це не так. Вагітність, що протікає без будь-яких ускладнень, подарує майбутній мамі тільки позитивні емоції.
Інструкція
1
Токсикоз біліє на дві групи: - ранній; - поздній.Некоторие стикаються тільки з раннім або тільки з пізнім токсикоз ом. Це суто індивідуальний процес, який передбачити неможливо. Найчастіше пізній токсикоз з'являється у дівчат, які вагітні в перший раз, починається, при близно, до 40-го дня вагітності і найчастіше сам по собі зникає.
2
У разі раннього токсикоз а використовується «симптоматичне» лікування, яке при міняється тільки в крайньому випадку. Треба строго стежити за своїм харчуванням: вживайте легкоусвояемую, багату на вітаміни їжу. Їжте злегка теплу їжу (вона засвоюється набагато краще, ніж гаряча їжа) часто, маленькими порціями. Пийте негазовану мінеральну воду.
3
Якщо відчувається нудота, можна з'їсти грушу, яблуко, ківі або випийте свіжовичавлений сік з яблук, винограду, апельсина. Позитивний ефект при нудоті надають журавлина, брусниця, смородина.
4
Можете використовувати народний метод: повільно розжуйте корінь імбиру і запийте його мінеральною водою. Якщо у вас немає свіжого імбиру, можна з'їсти 1/3 чайної ложки імбиру засушеного і теж запити мінеральною водою. Так само можна додати імбир в чайну заварку.
5
Регулярно здійснюйте невеликі прогулянки по свіжому повітрю, так щоб ви не перевтомлювалися.
6
Так само допомагає знизити нудоту часточка лимона або мандарина, але тут треба бути обережно - цитрусові можуть тільки посилити симптоми токсикоз а. Намагайтеся внести в свій денний раціон харчування більше білкових продуктів (зернові, бобові, насіння, горіхи, риба, м'ясо і молочні продукти).
7
Прокинувшись вранці, не робіть різких рухів. Лежачи в ліжку треба з'їсти трохи горішків або печива. Якщо ви надовго йдете з дому, візьміть з собою печиво або яблучко. Прибрати при знаки токсикоз а, можна з'ївши, щось солоне: сухарик, квашену капусту або солоний огірок. Після того як ви поїли бажано трохи відпочити, полежати пару хвилин. Під час токсикоз а намагайтеся не вживати жирну, холодну, гостру або гарячу їжу.
Зверніть увагу
Дуже хороший засіб при токсикозі - з'їсти часточку лимона або апельсина.
Корисна порада
Можна спробувати щастя з морозивом: дуже холодні продукти зазвичай не пахнуть. Пийте побільше рідини. Під час вагітності дуже важливо вживати достатню кількість рідини. Не пийте відразу багато, а маленькими порціями між прийомами їжі, тоді ви уникнете відчуття, що переїли і вас зараз знудить.