Як зробити напис на фото. на фото виставити напис про авторське право.

Часто ті чи інші фотографії передають почуття, настрій і думки фотографа. Підсилити цей ефект може проста напис на знімку. Вибравши красивий шрифт і підходящу фразу, ви можете додати знімку яскравості, особистих переживань і зробити його мовцем. Або розглянемо інший варіант: вам просто потрібно зробити вітальну листівку з фотографії. І знову повертаємося до необхідності познайомитися з таким інструментом Adobe Photoshop як «Текст».
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія.
Інструкція
1
Знайти його на панелі інструментів дуже просто. Значок виглядає як буква «Т». Якщо ви розгорнете панель цього інструменту, то побачите, що є звичайний вертикальний і горизонтальний текст, і є вертикальний і горизонтальний текст-маска. Ми будемо користуватися звичайним.
2
Підготуйте потрібну фотографію, обробіть її в фотошопі за своїм смаком. Тепер візьміть інструмент «текст». Поставте курсор в те місце фотографії, де ви хочете помістити напис. Створиться новий текстовий шар. Напишіть необхідні рядки.
3
Поки текст виглядає не дуже красиво: звичайний шрифт, чорний колір, ніяких ефектів. Для початку можна трохи відформатувати текст. У верхній панелі ви можете знайти інструменти, які допоможуть вам поміняти шрифт, розмір, розташування, виконати деформацію. Так само скористайтеся боковим меню. Тут налаштувань досить багато і текстом можна керувати як завгодно. Виберіть шрифт, відповідний для вашого знімка, подправьте його, як вважаєте за потрібне, при необхідності перефарбуйте в інший колір.
4
До тексту можна також застосувати стилі оформлення. Їх ви знайдете в верхньому правому кутку сторінки. Спробуйте різні стилі. Всі вони роблять текст цікавим і незвичайним. Коли ви досягнете потрібного результату, збережіть документ. Тепер фотографія стала красивіше і виразно. Її можна подарувати кому-небудь або поділитися настроєм з друзями.
Зверніть увагу
Ви можете трансформувати текст і надавати йому різну форму, залежно від того, який результат хочете отримати.