Як вирізати коло з паперу.

Багато людей знайшли себе в своєрідному хобі під назвою вироби з паперу . Не смійтеся і не думайте, що це так просто, як звучить. Насправді це справжнє мистецтво, де потрібні чимала вправність, вміння і талант. Техніці може навчитися майже кожен, а от створити щось нове - завдання набагато серйозніше. Як кажуть, спробуйте себе спочатку в простому завданні. Наприклад, виріжте рівний коло з паперу . Елементарно, по-вашому? І все ж. ... Навіть для виконання такого елементарного дії можна використовувати різноманітні методи.
Інструкція
1
Метод 1. Форма. Якщо у вас вже є аналогічний коло, ви можете прикласти його до паперу, обвести і вирізати. Проблема в даному випадку буде полягати лише в тому, що для подальшої роботи вам вкрай складно буде визначити центр коло а.
2
Метод 2. Металевий трафарет. Це спеціальне пристосування полегшить вам задачу малювання правильного коло а для вирізання. Прикладіть трафарет до ватману або листу паперу . І, зафіксувавши його, виріжте по його контуру коло за допомогою ножиць або ножа, дивлячись, що у вас знаходиться під рукою. Недолік методу все в тому ж центрі коло а, а також у тому, що трафарет має властивість зісковзувати зі свого місця, а тому без навику коло і виходять косими.
3
Метод 3. Циркуль. Самий елементарний спосіб накреслити коло. Виберіть циркуль і встановіть необхідний радіус. Не варто довіряти окоміру, користуйтеся лінійкою. Окресліть за допомогою циркуля окружність, намагаючись не переривати лінію. Тримайте циркуль міцніше, не дозволяйте кінчика з олівцем відриватися від листа паперу . Це може призвести до того, що лінія перерветься, а центр зіб'ється, тоді коло вийде нерівним. Тепер спокійно вирізайте коло.
4
Метод 4. Підручні засоби. Якщо під рукою у вас не виявилося ні трафарету, ні циркуля, вас врятують підручні засоби, такі як тарілки, сковорідки. Просто виберіть предмет, діаметр якого підходить під ваш коло. Прикладіть внутрішнім діаметром ту ж тарілку до аркуша паперу і обведіть олівцем. От і все. Вирізуйте.
5
Метод 5. Креслити власне коло не потрібно. Поверніть квадратний аркуш навпіл, потім знову навпіл. Вийде чотирьохшаровий квадрат. Тепер зігніть його по діагоналі, добре вирівнявши кути. Вийде багатошаровий трикутник, одна з вершин якого не розшаровується. Візьміться саме за цю вершину і розріжте трикутник навпіл від кута до кута. Розгорніть те, що залишилося у вас в руці. Повинен вийти цілком рівний коло.