Як прибрати безпечний режим. Як прибрати меню додаткових варіантів завантаження windows.

Мета завантаження комп'ютера в безпечному режимі - вирішити виниклі проблеми. Коли рішення знайдено, драйвера видалені, віруси знешкоджені, хочеться повернутися до звичного вигляду Windows і всьому різноманіттю доступних програм. Для цього потрібно відключити безпечний режим. Як це зробити? Так само просто, як і ввійти в нього.
Вам знадобиться
  • Клавіатура
  • Комп'ютер з операційною системою Windows
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і почніть перезавантажувати комп'ютер.
2
Коли на екрані з'явитися логотип Windows, натисніть F8.
3
На екрані монітора відобразиться чорний екран «Меню додаткових варіантів завантаження Windows» і запропонує вам вибрати одну з перерахованих можливостей.
4
За допомогою клавіш стрілок виберіть одну з останніх позицій у цьому меню, а саме - «Звичайне завантаження Windows».
5
Система загрузітcя в звичайному режимі.
6
Є ще один спосіб вийти з безпечного режіма.Нажміте клавішу «Пуск» і виберіть пункт «Виконати».
7
У рядку «Запуск програми» наберіть «MSCONFIG» .Натисніть «ОК».
8
З'явиться типове діалогове вікно Windows «Налаштування системи». Вам потрібна вкладка «Загальні». На ній ви знаходите рядок «Звичайний запуск - завантаження всіх драйверів і запуск всіх служб» і відзначаєте її.
9
Перезавантажуєте комп'ютер і працюєте в звичному режимі.
Корисна порада
Якщо проблеми, які ви вирішували, вимагають повторного запуску в безпечному режимі, ви можете просто вибрати на вкладці «Загальні» в «Настройці системи» пункт «Діагностичний запуск - завантаження тільки основних драйверів і запуск основних служб» .На цій же вкладці ви можете вирішити проблеми з програмами, завантажуватися щоразу при старті комп'ютера. Увійдіть у вкладку «Автозавантаження» і перевірте чи програми, зазначені там потрібні вам? Якщо в цій вкладці відзначено багато програм, це може кожен раз істотно гальмувати завантаження системи.