Як створити свою тему для комп'ютера.

Якщо вам не подобаються теми Windows, можна самостійно зайнятися вибором компонентів теми окремо, створити свій стиль інтерфейсу операційної системи. Створені теми можна буде не тільки встановлювати собі на комп'ютер, але і ділитися ними з друзями. Дуже широкі можливості по створенню своїх тем надає операційна система Windows 7.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows 7.
Інструкція
1
Натисніть по порожньому ділянці робочого столу правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть вкладку «Персоналізація». Спливе вікно з уже готовими темами. Але знизу можна вибрати компоненти тим окремо. Для цього натисніть на рядок «Фон робочого столу» і у вікні виберіть картинку для робочого столу. Зверху вікна є кнопка «Обзор». Натиснувши її, ви отримаєте доступ до файлів, які зберігаються на комп'ютері. Виберіть одну потрібну картинку або декілька одночасно.
2
Якщо ви вибрали декілька зображень, внизу знайдіть рядок «Змінити зображення кожні». У цьому рядку задайте проміжок часу, через який будуть змінюватися картинки на екрані. В лівому нижньому куті вікна виберіть рядок «Змінити фон робочого столу». У виниклому вікні підберіть потрібний фон, після чого натисніть «Зберегти зміни».
3
Тепер необхідно вибрати кольору вікна. Натисніть по рядку «Колір вікна». З'явиться меню, де виберіть колір вікна, встановіть його прозорість. У рядку «Додаткові параметри оформлення» є можливість більш детально налаштувати колір вікна. Після того як підберете всі потрібні параметри, збережіть зміни.
4
Далі виберіть вкладку «Звуки». Тут можна вибрати звукову схему оформлення Windows або налаштувати її на свій смак. Підберіть потрібний звукове оформлення і збережіть зміни.
5
Після виберіть вкладку «Заставки». Натисніть по стрілочки і з'явиться список заставок, де виберіть потрібну вам. Також можна задати період часу, після закінчення якого якщо не користуватися комп'ютером, з'являється заставка.
6
Тепер ваша тема знаходиться в верхньому вікні «Мої теми». Праворуч буде рядок «Зберегти тему ». Натисніть по ній. З'явиться рядок, в яку введіть назву теми і натисніть «Зберегти». Ваша власна тема буде збережена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9WVdHA07RhM
Тема являє собою набір характеристик, що використовуються для оформлення зовнішнього вигляду команд і вікон смартфона . Стандартний набір тем можна доповнити, для цього є теми, створені іншими користувачами, їх можна знайти в інтернеті. Також можна створити тему на свій смак.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - смартфон.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню ownskin.com. Цей сайт являє собою онлайн-конструктор, призначений для створення тем для оформлення смартфонів. Після переходу на стартову сторінку зареєструйтесь в системі. Для цього заповніть поля форми, вкажіть свій логін і пароль, а також адресу електронної пошти. Після цього зайдіть на сайт під своїм логіном, клацніть по клавіші Create Now, щоб створити тему для смартфона .
2
Виберіть у наступному вікні пункт Make a Theme. Далі у вікні, виберіть свою модель телефону, для якої ви хочете зробити власну тему. Після цього буде відкрито вікно завантаження конструктора тем. У конструкторі ви побачите тему, розібрану по складовим елементам. У ньому наведено детальний опис усіх складових теми, при натисканні на окрему частину відкривається вікно, що дозволяє виконати її редагування.
3
Змініть, наприклад, зовнішній вигляд аналогових годин на темі. У першому блоці представлені елементи зовнішнього вигляду, які можна відредагувати. У другому блоці вказано їх розташування у вікні. У третьому блоці виберіть іконку годин з бібліотеки, або завантажте власне зображення. Обрану картинку можна відредагувати, обрізати, застосувати яскравість і контрастність.
4
Аналогічно зробіть зміна всіх зображень вашої теми. Після внесення зміни підтвердіть їх клацанням по кнопці із зеленою галочкою. Скасувати останню дію можна за допомогою кнопки із зображенням хрестика.
5
Клацніть команду Preview, яка знаходиться в третьому блоці, щоб переглянути результат зроблених змін. Коли всі необхідні компоненти змінені, клацніть по кнопці Done в третьому блоці. В наступному вікні необхідно підтвердити створення нової теми для смартфона .
6
Оберіть спосіб, за допомогою якого ви хочете отримати тему. Виберіть команду Download Theme, і файл теми буде збережений на комп'ютер. Далі підключіть смартфон до комп'ютера і виконайте установку створеної вами теми.