Як записати гру з комп'ютера на диск. програма для запису гра на диск.

Запис збережених на комп'ютері відеоігор на диск може значно звільнити місце на жорсткому диску комп'ютера. Адже після того як ви записали гру, її можна видалити з вінчестера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Alcohol 120%, доступ в інтернет, диск
Інструкція
1
Для запису ігор на диск потрібно спеціальне програмне забезпечення. Скачайте з інтернету програму Alcohol 120% і встановіть її на комп'ютер. Потім перезавантажте ПК і запустіть Alcohol 120%. Після першого запуску програма створить віртуальні приводи. Це може зайняти деякий час.
2
Далі необхідно записати файл образу гри на диск. При цьому врахуйте, що він має бути в форматі образу ISO або в іншому форматі віртуальних образів. Вставте чистий диск в оптичний привід комп'ютера. Натисніть на панелі інструментів зліва по рядку «Запис образів на диск». У вікні натисніть кнопку «Огляд» і виберіть гру, яку потрібно записати. Потім натисніть «Далі» і «Старт». Розпочнеться процес запису гри на диск, по закінченні якого з'явиться вікно з повідомленням про успішну записи.
3
Якщо у вас гра просто скопійована на комп'ютер, ви не зможете її записати, так як потрібно спочатку перевести в формат віртуального образу. Вставте гру в привід комп'ютера. В меню програми Alcohol виберіть «Створення образів». В наступному вікні натисніть «Старт». Після того як процес запису образу гри завершиться, у вас на комп'ютері буде збережена гра в форматі віртуального образу. Тепер можна записати цю гру з комп'ютера на диск.
4
Вийміть диск з грою з приводу комп'ютера і вставте туди чистий диск. Далі послідовність дій така ж, як описано вище. Коли ви натиснете «Обзор», відкрийте папку «Мої документи», а потім зайдіть в папку Alcohol 120%. Там і зберігається файл віртуального образу гри, який ви створили.
5
Після того як гра буде записана на диск, видаліть файли віртуального образу гри, вони вам більше не знадобляться. Записані гри можна встановити на будь-якому комп'ютері звичайним способом. Потрібно тільки вставити диск у привід ПК і чекати появи «Майстра установки». Такі диски є абсолютною копією оригінальних дисків з іграми.
Бажаючи встановити гру на комп'ютер, ви можете зробити це в будь-який зручний для себе час. Інсталяційний процес гри не зажадає від вас будь-яких унікальних знань, а ваша участь в загальній установці, в свою чергу, буде мінімальним. ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інсталяційний диск з грою.
Інструкція
1
Підготовка до встановлення. Трохи забігаючи вперед, відзначимо, що інсталятор автоматично створює папку з грою при її встановленні за замовчуванням. Однак для користувача не завжди може бути зручний той шлях установки, який визначає система. Для того, щоб правильно розподілити місце на диску і зосередити всі файли гри в одному каталозі, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Відкрийте найбільший за обсягом розділ жорсткого диска і створіть в ньому нову папку «Ігри» (якщо вона не була вами створена раніше). Відкрийте створений розділ і створіть в ньому каталог для встановлюваної ігри, назвавши його її назвою. Після цього ви можете перейти до інсталяції гри.
3
Вставте у привід комп'ютер а диск із записаною грою і дочекайтеся моменту його впізнання системою. Як тільки система инициализирует вставлений диск, буде запущено діалогове вікно, що дозволяє виконати установку гри на ваш комп'ютер. Якщо в даному вікні ви побачите можливість інсталяції додаткових додатків, спочатку встановіть їх, після чого, натисніть кнопку «Встановити гру ». Як правило, додаткові додатки призначаються для коректної роботи установлюваної гри.
4
Ви переключіться на наступну сторінку. Тут ви зможете задати потрібний шлях установки. Для цього натисніть кнопку огляд (або іконку папки) і знайдіть раніше створену вами папку з назвою гри. Вибравши потрібний каталог, натисніть «ОК» і клікніть по кнопці «Далі». Прийміть всі умови угоди, після чого встановіть гру на ваш ПК. Таким чином, у вас вийде записати гру на комп'ютер.