Як зробити фінгер. Як зробити фінгерборд.

Фінгерборд - це досить нова розвага і хобі, яке, незважаючи на свою екзотичність і новизну, вже знайшло сотні тисяч прихильників по всьому світу. Інтерес до мініатюрного пальчикові скейтборду і трюкам, які можна виконувати разом з ним, є у багатьох, але далеко не всі знають, де придбати цю недешеву іграшку, а багато хто просто не можуть собі це дозволити. Проте, не варто собі відмовляти в задоволенні володіння фінгербордом - його неважко зробити самому.
Вам знадобиться
  • лобзик, наждачний папір, напилок, ножиці, супер-клей, запальничка, дерев'яна лінійка, склянка окропу, прозорий лак, фломастер, олівець, малюнок скейтборду, гума
Інструкція
1
Візьміть дерев'яну лінійку і олівцем нанесіть на неї контури фингерборда. Його довжина повинна складати 9.5 см. Випиляєте верхню і нижню напівкруглу частину дошки лобзиком і доведіть півкола до акуратного стану за допомогою напилка. Також напилком з боків сформуйте конкейвом (загини по краях дошки).
2
Визначте місця, в яких дошка буде загинатися в передній і задній частині. Позначте місця згинів олівцем і злегка надпілов їх. Після цього опустіть дошку в стакан з окропом, витягніть і злегка надломити загини. Просушіть їх над запальничкою, і якщо необхідно, залийте в отримані щілини супер-клей.
3
Коли дошка висохне, і загини будуть зафіксовані, розфарбуйте її фарбами або фломастерами в один яскравий колір. На дрібним наждачним папері виріжте контур дошки і приклейте наждак до лицьового боку.
4
Тепер відкрийте заздалегідь знайдену картинку з малюнком на скейтборді і роздрукуйте її на кольоровому принтері. Виріжте надрукований малюнок, приклейте до зворотної нижній стороні дошки, а потім залакіруйте прозорим лаком і залиште сушитися.
5
Коли фінгерборд висохне, починайте робити колеса і подвеску.Для цього скористайтеся гумкою, з якої виріжте амортизатори розміром приблизно 1 на 1 см. До кожного амортизатору повинна бути приклеєна вісь - використовуйте для неї дві палички, отпіленние від круглого олівця довжиною близько 2 см кожна.
6
Щоб зробити колеса, випиляєте з лінійки 8 кіл діаметром 0.3 см. Склейте їх попарно, щоб вийшли колеса.
7
Приклейте вісь до гумки, а колеса - до осі.Ваш фінгерборд готовий.