Як одягтися на торжество.

Бувають події (корпоративні вечірки, весілля, ювілеї тощо), на яких потрібно виглядати елегантно і доречно. І дуже важливо навчитися підбирати відповідний наряд зі смаком.
Інструкція
1
Одним з найбільш універсальних нарядів для жінок, в якому можна з'явитися в практично будь-якому суспільстві, є, звичайно ж, костюм. Це може бути як брючний костюм, так і варіант зі спідницею або суворим сукнею. Сучасні тенденції крою костюмів дозволяють надягати їх без блузки. Відповідно, варто лише додати стильні ефектні прикраси, і можна сміливо вирушати з роботи прямо на корпоративне торжество або, приміром, на побачення.
2
Настільки актуальні в останні роки коктейльні сукні як не можна краще підійдуть для вечірніх заходів (походів в ресторан, дискотек і т.п.). А ось довгий вечірнє вбрання варто приберегти для особливо урочистих випадків.
3
У пошуках наряду для торжества варто зупинити свій вибір на більш скромному вечірній сукні, інакше його власниця ризикує виглядати вульгарно і недоречно.
4
Урочистий етикет не минув і чоловічих костюмів. Причому вимоги, які пред'являються до нарядів представників сильної статі, значно суворіше аналогічних вимог для жінок.
5
Для офіційних заходів (дипломатичних прийомів, міжнародних зустрічей, культурних подій, економічних чи наукових симпозіумів) існує ряд суворих приписів щодо крою костюма і можливих аксесуарів.
6
Так, костюму для торжества обов'язково повинні відповідати біла сорочка, чорні туфлі та чорні шкарпетки. Необхідним атрибутом святкового костюма є куточок білої хустки, що виглядає з нагрудної кишені піджака. Хоча в літню пору року поняття строгого костюма і супутніх атрибутів трохи спрощуються. Чорний костюм цілком можна замінити світлим з туфлями, підібраними в тон костюму. До комбінованих варіантів костюмів зазвичай також надягають білу сорочку з подвійними манжетами і галстук в тон піджака.
7
Звичайно, для менш офіційних прийомів можна одягнутися не так суворо. Особливих вимог у виборі кольору сорочки і костюма немає, все залежить від смакових уподобань чоловіка. Але багато залишаються вірні завжди білій сорочці, яка підходить до будь-якого костюму і будь-якого торжества.