Як лікувати хронічний кашель.

Звичайно, кожна людина, у якого з'являється кашель , намагається його лікувати. Та інакше й неможливо, адже кашель , в першу чергу, заважає диханню і послаблює організм. Маючи його, важко спілкуватися з людьми і ходити на роботу, де в будь невідповідний момент може початися напад. Але іноді лікуємо ми його так, що він знову повертається і довго не проходить ...
Інструкція
1
Якщо ваш кашель продовжується більше трьох тижнів, це має насторожити вас, так як він вже починає переходити в хронічну стадію. І перше, що вам необхідно зробити - це з'ясувати його причину, тобто хвороба, яку необхідно лікувати, так як сам кашель - не хвороба, а тільки її прояв. І якщо ви не медик, але хочете одужати, кращим варіантом для вас буде відвідування поліклініки. А якщо дільничний лікар вам чомусь не подобається, зараз є маса можливостей зробити інший вибір - клінік вистачає. Але тільки фахівець зможе точно поставити діагноз і запропонувати правильне лікування.
2
Найпоширеніша помилка людей, які намагаються щось лікувати - зловживання антибіотиками, особливо якщо хвороба заходить вже далеко, а препарати приймаються всі ті ж, з року в рік. Не повторюйте чужих помилок! Приймайте тільки ті антибіотики, які вам прописав лікар і тільки на підставі аналізів мокротиння, що визначають вашу чутливість на ліки.
3
Хронічний кашель можна перемогти тільки тоді, коли будуть очищені бронхи. Для цього необхідно: по-перше, прибрати запалення, по-друге, розріджувати мокроту, по-третє, стимулювати нормальну роботу клітин епітелію бронхів. Приймайте препарати, які розріджують мокротиння, такі як АЦЦ, бронхолітин, мукалтин та ін. Вони впораються з гострою фазою захворювання. Також вам необхідні підтримуючі і відновлюють препарати - в першу чергу, вітаміни А, В, С, Е, лецитин і грудні збори.
4
Намагайтеся збагатити свій раціон морською рибою, м'ясом, молочними продуктами. Їжа повинна бути калорійною, але від солодощів та інших містять багато вуглеводів продуктів утримайтеся. Також частіше їжте салати зі свіжих овочів.
5
Для лікування хронічного кашлю використовуйте дуже давнє перевірений засіб - суміш молока з козячим жиром. Завжди готується тільки свіжа суміш: доведіть до кипіння 300 г молока, трохи остудіть і додайте по столовій ложці козячого жиру і меду. Випийте це великими ковтками, укутайтеся і лягайте в ліжко. Кажуть, що це засіб, який потрібно пити тричі на день протягом усього гострого періоду хвороби, не тільки зцілює людини, але і відновлює сили.
6
Знайдіть можливість відвідувати фізіотерапевтичні процедури, прописані лікарем і робіть дихальну гімнастику. Якщо будете послідовні і наполегливі, то незабаром забудете про вашу хворобу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qb4wf7Sj9gw