Як переробити папір.

Підходять для переробки абсолютно всі споживчі відходи. Однак далеко не всі з них переробляються, зважаючи на дорожнечу обладнання для переробки або інших факторів. Однак переробити папір можна і в домашніх умовах. Отже, розберемося як переробляти папір в горбкуваті прокладки для яєць.
Інструкція
1
Розділіть свою макулатуру на групи, враховуючи вид продукції (картон це чи папір), склад (з деревини або целюлози), колір (світла, темна, біла і т.д.), швидкість розчинення у воді та ін. Для виготовлення коробки для яєць підійдуть непотрібні газети.
2
Приступіть до розпуску паперу, поклавши її в спеціальний розчин. Для цього необхідно взяти воду, в яку потрібно додати спеціальний 6% -ий гідроразбавітель. Під впливом цих матеріалів папір повністю подрібнюється і поділяється на волокна.
3
Процідіть отриману масу через сито, щоб залишки води не заважали подальшому процесу переробки. При цьому проціджувати паперову масу слід в два етапи - спочатку через велике сито, а потім через дрібне.
4
Очистіть отриману масу від шматочків деревини та інших речовин. Приготуйте розчин з воску, парафіну і клею в рівних пропорціях. Додайте в теплу масу проціджені волокна паперу, потім ретельно перемішайте отриману масу.
5
Візьміть пластикові поглиблення для яєць. Такі поглиблення можна придбати в господарському магазині або просто зняти з холодильника. Обробіть форму соняшниковою олією з тієї сторони, яка ставиться на стіл, тобто форма повинна стояти яєчними заглибленнями донизу. При цьому слід нанести масло на ватний тампон і просто промазати форму.
6
Залийте отриману масу на форму і поставте в прохолодне місце на 30 хвилин. Після цього відокремте застиглу форму від тієї, яку взяли в допомогу. Яєчний лоток готовий - можете сміливо викладати яйця в нього або роздавати подібний витвір своїм друзям і родичам. Такий виріб особливо стане в нагоді людям, розводящим курей і гусей.Вніманіе! За бажанням можна додати в отриману для застигання масу харчовий барвник, щоб додати лотка певний колір.